Grundig Notebook Alanlara İndirimDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Teknolojiyi yakından takip eden anneler için Grundig Duo 1160 ve 1161 modelleri, hem bilgisayar hem de notebook olarak kullanılabilme özelliğiyle dikkat çekiyor.

‘İkisi Bir Arada’ konseptinin ilk örneklerinden olan Grundig Duo dizüstü bilgisayar, yeni nesil i3 ve Intel Core çift çekirdekli işlemcileri, Windows 8 işletim sistemi ve 7 mm inceliğindeki ayrılabilir mıknatıslı klavyesiyle dikkat çekiyor. Ürünün opsiyonel manyetik kalemiyle dokunmatik ekranı farklı şekillerde kullanılabildiği gibi tümleşik arka ayağı kullanım rahatlık sağlıyor.

Üründe ofis uygulamaları, görüntü kalitesi ve çift kamera özellikleri de ayrıca sunuluyor. Bu iki modelin yanı sıra yeni versiyon Grundig Duo 1170 modeli ise annelerin çantalarında taşıyabileceği, hem eğlence hem de işleri için çift amaçlı kullanabilecekleri bir ürün. Ayrıca Full HD (1920*1080 p) ekran çözünürlüğüne sahip.

Grundig-tasinabilir-Hoparlor-webeyn

Grundig notebook aldığınızda %50 indirimle satın alabileceğiniz ses sitemi seçeneklerinden bir tanesi olan Grundig GSB 120 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Red Dot Tasarım Ödüllüne sahip. Grundig GSB 120 hoparlör sahip olduğu bluetooth özelliği sayesinde bu özelliği destekleyen cep telefonu, notebook, tablet gibi cihazlara bağlanılarak müzik keyfi yaşanabiliyor. 8 saat pil süresi ile mükemmel ses kalitesini her yere kolayca taşıyabilen hoparlörün dahili mikrofonu ile konferans görüşmeler yapılabiliyor.

%50 indirim fırsatı ile alabileceğiniz tablet bilgisayar seçeneklerinden biri olan Grundig Tablet GTB 1011, 1.8 GHz Quad Core Cortex A9 işlemciye, Android 4.2 işletim sistemine, 1 GB Ram’e ve 10.1 ekrana sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.