Google’dan Ramazan Özel SayfasıDestek: Test Link
İnternet

Özel günlerde farklı içeriklerle ilgi çekmek isteyen teknoloji devlerinden biri olan Google, Ramazan özel sayfasını kullanıcılara sundu.

Özel zamanlarda oluşturdukları içeriklerle kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlayan teknoloji devleri, sundukları çeşitli ve eşsiz içeriklerle kullanıcıların hassas oldukları zamanlarda ilgi toplamaya çalışıyorlar. Bu alanda tüm kutlamalar ve özel günler adına doodlelar ve sayfalar hazırlayan Google, Ramazan’ı da unutmadı.

Ramazan için bir sayfa hazırlayan ve ziyaretçinin konumunu algılayarak gün batım saatlerini gösteren Google, sunmaya çalıştığı hizmet sonucunda da eleştirileri karşısında bulacağa benziyor.

Google-Ramazan-ozel

İngilizce, Arapça ve Endonezce ile Türkçe dillerinde hizmet sunan Google Ramazan, iftar yemekleri içinse çeşitli tariflerini kullanıcılarına sunuyor. Tamamen kullanıcı dostu özel sayfasıyla Google, ne yazık ki Ramazan dönemi içinde iftar vakitlerini unutmuş durumda.

Ramazan adına özel bir sayfa oluşturarak misafirlerinin gönüllerini almak isteyen Google özel sayfasınına baktığımızda, ‘YouTube’ videoları, Google Keep tavsiyesi, Google Hangout ile konuşma önerisinin yanı sıra Google Plus hashtag kullanımını öneren sayfa da yer alıyor.

Google’ın Ramazan özel sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.