Girişimcilere TTNET Desteği Devam EdiyorDestek: Test Link
Kurumsal

TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin iş birliği ile, Dr. Aylin Löle’nin katkılarıyla hayata geçirilen Liderlik ve Girişimcilik Programı’nda ikinci dönem heyecanı başlıyor.

İlk mezunlarını geçtiğimiz Nisan ayında veren Liderlik ve Girişimcilik Programı, yeni dönemde de girişimci ve yönetici adaylarını Türk ekonomisinin lider şirketlerinin yöneticileri ile buluşturacak. Yapılacak eğitimlerde ünlü CEO’lar katılımcılarla iş dünyasında başarılı olmanın ipuçlarını paylaşacak.

31 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nde başlayacak Liderlik ve Girişimcilik Programı’nda; Index Group CEO’su Erol Bilecik, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Türk Pirelli CEO’su Mete Ekin, Kale Grubu CEO’su Zeynep Bodur Okyay, TTNET CEO’su Abdullah Orkun Kaya gibi her biri kendi alanında marka olan isimler ders verecek. Program kapsamında ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Behice Ertenü’nün katılımıyla bir de “Liderlik Atölyesi” gerçekleşecek.

Türkiye ekonomisine yön veren şirketlerin CEO’ları, kendi deneyimlerini ve başarı sırlarını paylaşırken, özellikle girişimcilere doğru iş modelleri oluşturmaları konusunda büyük önem taşıyan bilgiler aktaracak. İnteraktif yönetim dersleri sayesinde katılımcılar, Türkiye’nin en ünlü isimlerinden mentorluk desteği de alma fırsatı bulacak.

TTNET, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliği ile sürdürdüğü Liderlik ve Girişimcilik Programı’yla, ülke ekonomisinin kalkınmasında büyük önem taşıyan girişimcilik ekosistemine, daha donanımlı insan kaynağının katılmasını hedefliyor. Türkiye’nin başarma arzusu yüksek girişimcileri ile onlara ilham veren liderler, Liderlik ve Girişimcilik Programı’yla bir araya geliyor.

Liderlik ve Girişimcilik Programı 2.Dönem

• 31 Mayıs 2014 / 10.00-12.30 ~ Erol Bilecik-Index Group CEO’su
• 7 Haziran 2014 / 10.00-12.30 ~ Ebru Özdemir-Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı
• 14 Haziran 2014 / 10.00-12.30 ~ Mete Ekin-Türk Pirelli CEO’su
• 21 Haziran 2014 / 10.00-12.30 ~ Zeynep Bodur Okyay-Kale Grubu CEO’su
• 28 Haziran 2014 / 10.00-13.30 ~ Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Behice Ertenü- Workshop
• 5 Temmuz 2014 / 10.00-12.00 ~ Abdullah Orkun Kaya-TTNET CEO’su

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.