Gigaset Tablet Pazarına GirdiDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avrupa’nın lider dect telefon üreticilerinden Gigaset, Android tabanlı ev telefonundan aldığı deneyimi tablet kullanıcılarına sunuyor.

Gigaset QV830’de 8” ekran, arka gövdede eloksallı alüminyum ve çizik dirençli ekran, özellikler arasında dikkat çekiyor. Yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı sağlayan QV830, “Google Play” sayesinde binlerce uygulamaya da ulaşma imkanı veriyor.

Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Gigaset QV830, geniş açıları, renk doğruluğu ve eloksallı alüminyumları ile kullanıcısına ayrıcalıklı bir ürün kullandığı hissini yaşatıyor. Bunun yanı sıra güçlü CPU’ları, Bluetooth 4.0 özelliği ve USB OTG ya da entegre GPS işlevleri gibi daha pek çok özellik, Gigaset’in alışılagelmiş seçkin kalitesini kullanıcılara sunuyor. 8” ekranı ile tercih edilen bir ürün olmaya aday olan QV830 1024×768 piksel ve 160 dpi ile öne çıkıyor.

Tablet kullanıcılarının HD kalitesinde fotoğraf ve film gösterme beklentisine karşılık veren Gigaset QV830, arka taraftaki kamera ile keskin fotoğraf netliği, öndekiyle ise HD 720p kalitesinde görüntülü telefon olarak kullanılma imkanı sunuyor. Ayrıca QV830’un arkasında 5 megapiksel ve otofokus özelliğine sahip bir kamera bulunuyor (1080p, HD). Ön taraftaki kamera ise 1,2 megapiksele sahip (720p, HD).

QV830, iyi bir pil ömrü sunuyor. Bekleme modunda 240 saat, internette gezinirken 8 saat, video oynatırken 7 saat ve ses oynatırken1 65 saat kullanılabiliyor. QV830’da bulunan 8 GB’lık dahili hafıza ve microSDHC kart yuvası aracılığı ile elde edilebilecek olan ekstra 32 GB’lık medya depolama seçeneği müzik, film, TV programı ve kitap saklamak için yer sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Gigaset QV830, güvenli ve hızlı veri aktarımına olanak tanıyor. Wi-Fi ve Bluetooth işlevleri ise tabletlerin diğer cihazlarla hızlı ve kolay bir biçimde veri paylaşımı ve alışverişi yapabildiğini gösteriyor bu da, müzik dinlerken harici hoparlörler veya kulaklıklar kullanabilmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.