General Mobile Discovery’e 4.Güncelleme GeliyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

General Mobile, satışa sunulduğundan bu yana ilgi odağı olmayı başaran Discovery modeli için yeni güncellemeyi kullanıcılara sunacak.

Discovery’nin son güncellemesi ile gelen en önemli özellik “Sahke&Brush” olacak. Diğer Android telefonlarda rastlanmayan bu özellik ile arka planda çalışan uygulamalar ana ekran butonuna basılı tuttulduktan sonra telefonun sallanması ile kapatılabiliyor.

Yenilikler

En son geçtiğimiz günlerde kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak 3. güncellemeyi kullanıma sunan General Mobile, yenilikler için çalışmalarına hızla devam ediyor. Son güncelleme ile güç yönetimi, sistem ve arayüzler iyileştirildi. Klavye güncellenerek hareketle yazma özelliği eklendi ve Türkçe sözlük geliştirildi. Durum çubuğuna güç kontrol kısa yolları eklendi, tuş kilidi aktif durumdayken durum çubuğunun indirilebilmesi sağlandı, mesaj yazma arayüzü yenilenirken mesajada yer alan ikonlar yenilendi. Arama arayüzündeki Türkçe desteği güncellenerek, tarayıcı arayüzü iyileştirildi ve Choreme bookmark senkranizasyonu eklendi. Kamera ayarlarına kayıt yeri seçeneği, widgetlara dünya saati, müzik çalara ise M4A müzik formatı desteği eklendi.

Yorumlar

  1. Hocam telefonun 16gb versiyonunu dün aldım ve bu özellik vardı 🙂 Sanırım ben güncellenmiş halini falan aldım 🙂 Ayrıca sadece uygulamaları falan kapatmıyor. Sanıyorum ki çerezleri felan da silip komple bir iyileştirme yapıyor bu sallama işlemi ile.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.