General Mobile Discovery’nin 16 GB Versiyonu SatıştaDestek: Test Link
Mobil Dünya

General Mobile’ın geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu, fiyatı ve performansı ile ses getiren modeli Discovery’nin 16 GB’lık hafızaya sahip versiyonu satışa çıktı.

General Mobile Discovery, Andorid’in en son sürümü 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip. Dört çekirdek (Quad Core) işlemcisi ve 1GB RAM’i bulunan Discovery, diğer işlemcilere göre %50 enerji tasarrufu sağlayan işlemcisi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

General Mobile Discovery, 312PPI piksel yoğunluğu, 4.7inch HD IPS ekranı ve 1280×720 piksel çözünürlüğü ile başarılı bir görüş açısı ve kaliteyi bir arada sunuyor. Discovery, 8MP otofokus ve flaşlı, hızlı kamerası, tek dokunuşla 21 saniyede 99 resim çekmeyi sağlayan lensi ile de fark yaratıyor.

WiFi, Bluetooth 4.0, GPS ve 3G görüntülü görüşme bağlantılarını destekleyen Discovery, 42 Mbps HSPA+ hızlı internet erişimi sayesinde internetten yüksek çözünürlükteki videoları çok kısa sürede indirebilme ve yüksek performansla izleme olanağı sağlıyor.

General Mobile’dan güncelleme desteği: Discovery modeli için kullanıcılarının geri bildirimlerini değerlendirerek güncellemeleri hazırlıyor ve OTA (Over The Air) desteği ile kolay ulaşılabilir şekilde güncellemeleri sunuyor.

Discovery siyah, beyaz mavi ve pembe renk alternatifleri ile satışta. Discovery 16GB’ın satış fiyatı ise 699TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.