GameX 2012 Fuarı BaşlıyorDestek: Test Link
İnternet, Oyun Dünyası

GameX

4-7 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Gamex 2012, İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ülkemizde gerçekleşen en büyük dijital oyun fuarlarından biri olan GameX Expo 2012 yarın 10:30’da Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu Bşk. ve Sobee Studios Genel Müdürü olan Mevlüt Dinç’in konuşması ile başlıyor.

Dünyanın en büyük dijital şirketlerini ve önemli isimlerini ağırlayacak olan GameX 2012 fuarında 4 gün boyunca 100’lerce turnuva yapılacak ve binlerce ödül dağıtılacak. Ayrıca, Gamex Expo 2012 fuarında bu yıl ilk defa “GameX Video Oyunları Ödülleri” verilecek.

GameX

WolfTeam ve Darkorbit gibi oyunların üretici olan Joygame tarafından üretilen ZombiRock oyunu yerelleştirme çalışmalarında yer alan Manga grubu, 6 Ekim günü Joygame standındaki imza gününe katılacak.

Eğer sizde 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan GameX Expo 2012 adlı dijital oyun fuarına katılmak istiyorsanız gamex.com.tr adresinden davetiyenizi alabilir, konferans hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

WeBeyn ekibi olarak biz de GameX Expo 2012 fuarında yerimizi alacağız ve izlenimlerimizi ilerleyen günlerde sizlere aktaracağız…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.