Galerideki Videolar Artık Vine’da PaylaşılabilecekDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Twitter’ın kısa video paylaşım platformu Vine’a gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar, artık galerilerindeki videoları Vine’da paylaşabilecek.

Dolaylı yollarla telefondaki videolar Vine’a eklenebiliyordu fakat direk Vine uygulamasından böyle birşey mümkün değildi. Instagram’ın galerideki videoları yüklemeye izin vermesiyle birlikte Vine’ın cevabı biraz gecikse de, nihayet aynı özellik Vine’a da geldi.

Gelen güncellemeyle kullanıcılar, telefonlarındaki videoları Vine’a yükleyebilecek. Bu özellikten şimdilik sadece iOS kullanıcıları faydalanırken, güncellemeyle bazı yeni özellikler de geldi.

Vine-galeriden-video-webeyn-2

Aktarılan videoyu düzenleme imkânı tanıyan Vine, kullanıcılara ölçü ve ses durumunu ayarlamalarını da sağlıyor. Ayrıca slow-motion videoların da desteklendiğini belirtelim.

Twitter, güncellemeyi resmi blogu üzerinden duyurdu ve bazı kısa bilgiler de paylaşmayı ihmal etmedi. Paylaşılan bilgiye göre web ve diğer platformlarda Vine videoları toplam 100 milyon kişi tarafından izleniyor. Vine, galerideki videoları eklenebilir hale getirmesiyle Instagram’a karşı bir hamle daha yapmış oldu.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.