Galaxy S5’te Parmak İzi İle Alışveriş ve Ödeme Yapma İmkânıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi‘nde düzenlediği etkinlikte lanse ettiği Galaxy S5’te kullanıcılar, hareket halinde veya mağazadayken PayPal kabul eden mağazalardan kolay ve güvenli bir şekilde şifresiz alışveriş yapabilecek.

PayPal ve Samsung, Galaxy S5 kullanıcılarının, mobil ve normal mağazalarda PayPal kabul eden tüm markalara yalnızca parmak izleriyle giriş ve alışveriş yapabileceklerini sağlayacak iş birliğini duyurdu. Bu yeni güvenli biyometrik özellik, Galaxy S5 kullanıcılarının artık milyonlarca PayPal satıcısına ait şifre veya giriş detaylarını hatırlamak zorunda olmayacağı anlamına geliyor. PayPal, Samsung’un mobil parmak izi tanıma teknolojisini destekleyen ilk küresel ödeme şirketi olacak.

Lansmanı çok kısa bir süre önce Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) yapılan yeni Galaxy S5’te geleneksel giriş bilgileri ve şifre yerine parmak izi tanıma teknolojisinin kullanılması, tüketicilerin PayPal kabul eden milyonlarca markayla daha da güvenli, kusursuz bir mobil ve mağaza alışverişi deneyimi yaşamasını sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S5 Resmi Olarak Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.