Galaxy S4, Samsung’un Resmi Sitesinde Ön SiparişteDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy_S4_webeyn

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S4, resmi sitede ön siparişte. Resmi siteden ön sipariş veren kullanıcıları sürpriz bekliyor. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Samsung Galaxy S4 çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak. 19 – 26 Nisan tarihleri arasında www.yenigalaxys4.com adresinden ön talep toplanacak olan Samsung Galaxy S4’ü sipariş edecekleri sürpriz bekliyor olacak. Ön talep sırasında formu dolduran katılımcılar Audio Dock veya Kablosuz Şarjlı Ped / Kapak’tan birini seçme şansına sahip olacak.

Galaxy-S4-resmi-site-on-siparis-webeyn

Ön talep aşamasında tercih ettiği hediyeyi işaretleyecek olan kullanıcılar 27 – 28 Nisan tarihleri arasında Samusung Electronics Türkiye garantili ürünleri satan satış noktalarına başvurarak, ürün satın alan ve ardından www.yenigalaxys4.com sitesinde yer alan teyit formunu usulüne uygun olarak dolduran katılımcılar, tercih ettikleri hediyeye sahip olma şansı yakalayacaklar. *

Hediyeler stoklarla sınırlı olduğu için ilk başvuru yapan kişiler bu hediyeleri almaya hak kazanacak. Daha önceden seçmiş oldukları hediye kargo ile kendilerine gönderilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.