Galaxy S4 Ön Talepleri Yoğun İstek Üzerine Devam EdiyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Yeni Samsung Galaxy S4 ön talep başvurusu kampanyasında alınan yoğun istek üzerine hediye kazanma şansı arttırıldı ve ürün beyan süresi uzatıldı.

Samsung Galaxy S serisinin merakla beklenen dördüncü nesli olan Samsung Galaxy S4, 27 Nisan’da satışa sunuldu. Talep toplaması www.yenigalaxys4.com adresinden yapılan Samsung Galaxy S4’ü sipariş edenleri büyük bir sürpriz beklediğini sizlerle paylaşmıştık. Ön talep sırasında formu dolduran katılımcılar Audio Dock veya Kablosuz Şarjlı Ped / Kapak’dan birini seçme şansına sahip oldu.

Samsung Electronics Türkiye tarafından satışa sunulan Galaxy S4’ünüzü, 27 Nisan – 6 Mayıs tarihlerinde alıp, hediyenizi kazanmak için 29 Nisan- 6 Mayıs tarihleri arasında Yenigalaxys4.com’a girmeniz ve satın aldığınız Samsung Galaxy S4’ün IMEI numarasını bırakmanız yeterli.

Hediye ve renk seçenekleri stoklarla sınırlı. Hediye teslimat tarih aralığı (Kablosuz Şarjlı Ped / Kapak teslimatları ilerleyen aylarda yapılacaktır) ve kampanya koşulları için www.yenigalaxys4.com ziyaret edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.