Galaxy S3 İçin Android 4.3’ün Dağıtımı Tekrar BaşladıDestek: Test Link
Android

Samsung, 2012 yılındaki amiral gemisi olan ve 60 milyon adetlik satış rakamı yakalayan Galaxy S3 modelini güncelleme açısından fazlasıyla destekliyor.

Samsung geride bıraktığımız haftalarda Galaxy S3 ve S4 modelleri için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini sunmuştu. Ancak özellikle S3’te ciddi sorunlar üzerine kullanıcıların sürekli şikayette bulunması üzerine ilgili güncelleme durdurulmuştu.

Android-logo-webeyn

Bazı Galaxy S3 kullanıcıları cihazlarını Android 4.3’e güncellemişken güncellemenin durdurulması ve geçici olarak iptal edilmesi ile bazı kullanıcılarda hala 4.1.2 sürümü mevcuttu. Ancak Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımına tekrar başlandığını bildirdi. Son gelen 4.3 güncellemesinin daha önce dağıtılan ve çoğu kullanıcının sorun yaşamasına neden olan 4.3 versiyonundan tek farkı stabilite artırılarak hataların giderilmiş olması.

Bu güncelleme ilk olarak ABD olmak üzere sonrasında Türkiye’yle birlikte birçok Avrupa ülkesine dağıtılacak. Güncellemenin bu ay içinde ülkemizdeki Galaxy S3 kullanıcılarına ulaşması bekleniyor. Samsung’un sorunları ne derece düzelttiğini önümüzdeki zamanlarda göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.