Galaxy S3 İçin Android 4.3 Güncellemesinin Dağıtımı Başladı!Destek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung’un Galaxy S3 modeli için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımı resmi olarak başladı.

Bir süre önce Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesinin geleceğini sizlerle paylaşmıştık. Sızdırılan ROM ve bazı bilgilerin ardından Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi resmi olarak dağıtılmaya başlandı.

Önceki haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi Android 4.2’yi almayan Galaxy S3 için bu güncelleme, köklü yenilikler olmamakla birlikte bazı değişiklikleri kullanıcılara sunacak. Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile’ın da paylaştığı habere göre ilgili güncelleme, ilk olarak İrlanda’daki kullanıcılara dağıtılacak. Diğer ülkelerdeki kullanıcılar da aşama aşama bu güncellemeye kavuşacak.

Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesinin Türkiye’deki kullanıcılara ne zaman dağıtılacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Güncelleme geldiğinde Galaxy S3 kullanıcıları bildirim alacak. İsteyen kullanıcılar ‘Yazılım güncelleme’ bölümünden de kontrol edebilir.

Arayüz iyileştirmeleri, yeni klavye, SD kart üzerine uygulama taşıma özelliği ve Galaxy Gear desteği gibi bazı yenilikleri getirecek olan güncelleme ile ilgili ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

Galaxy-S3-Android-4-3-ekran-goruntusu-webeyn-1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.