Galaxy Note 4 Türkiye’de Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung’un benzersiz Note kültürüne yeni bir boyut ekleyen Galaxy Note 4, pazarın en gelişmiş mobil cihazlarını üreten Samsung’un bu kategorideki liderliğini pekiştiriyor.

Samsung Electronics, amiral gemisi Galaxy Note 4’ü 17 Ekim tarihi itibariyle Türkiye’deki tüketicilerinin beğenisine sundu. Geliştirilmiş S Pen ile üstün görüntüleme deneyimini bir araya getiren Galaxy Note 4, kullanıcılara pazarın en eşsiz ve güçlü mobil deneyimi yaşatmak üzere tasarlandı.

Galaxy Note ile mobil pazarda yepyeni bir kategori yarattıklarını belirten Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza; “Tüketicileri Note kategorisi ile ilk kez 2011 yılında buluşturduk ve mobil dünyanın o zamanki mevcut durumunun çok ötesinde bir hamle yapmış olduk. Büyük ekran deneyimi, Note sayesinde tüketicilerin hayatına girdi ve mobil dünyanın gelişimi bu doğrultuda ilerledi. Takip eden yıllarda, Note’un başarısı katlanarak artış gösterdi ve bu başarı, tüketicilere daha gelişmiş özelliklerle daha üstün cihazları sunmak için bizlere ilham verdi. Bugün 1 milyonun üzerinden Note kullanıcısı bulunuyor. Tüketicilerin Note serisine duyduğu bu ilgiyi, Note 4 ile bir üst seviyeye taşıyacağımıza inancımız sonsuz” dedi.

Note 4 ile tüketicileri farklı noktalardan etkileyeceklerini sözlerine ekleyen Mirza; Yeni Galaxy Note 4, tüketicilere kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak en özgün ve en güçlü alternatifleri sunuyor. İster oyun, ister iş, ister sosyal hayata odaklı bir mobil kullanıcı olsun; Note 4, tüketiciye en yaratıcı araçları sunacak ve hayatlarını en iyi şekilde organize etmelerini sağlayacak. Bu noktada, gelişmiş S Pen özellikleri, cihazın farklılaştığı en önemli noktalardan biri. Gelişmiş kamerası ve ekran kalitesi ise hem kullanıcıların ihtiyaç duydukları anda en iyi sonucu almalarını sağlayacak hem de mobil deneyimlerini en üst seviyeye taşıyacak. Ek olarak, sunduğumuz global ve lokal ücretsiz içerik paketiyle, tüketicinin en yeni teknolojiden maksimum şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Dropbox, Deezer, Linkedin, Evernote, Digitürk Play ve Çocuk Modu içerikleri, bu örneklerden sadece bazıları. Note 4, zengin içerik desteğiyle birlikte, tüketicilerin tüm tercihlerini en üst düzeyde karşılıyor” dedi.

Galaxy Note 4, Samsung’un rakipsiz Galaxy mobil deneyimi geleneğini sürdürüyor. 5,7 inç Quad HD (2560×1440) Super AMOLED ekranı daha derin kontrast, daha net ve canlı görüntüler, daha iyi görüntüleme açıları ve saniyenin milyonda biri kadar hızlı tepki sürelerini beraberinde getiriyor ve inanılmaz bir görüntüleme deneyimine imza atıyor.

Büyük ekranı sayesinde geliştirilmiş “Çoklu Pencere” özelliği, kullanıcı deneyimini bir basamak yukarı taşıyor ve çoklu görevleri kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, uygulamalarını kullanırken tam ekran ve bölünmüş ekran seçeneklerinden yararlanabiliyor, ayrıca ekrandaki uygulamaların boyut ve konumunu kolayca tek bir dokunuşla değiştirebiliyor.

Galaxy Note 4, görüntüleri daha parlak ve net bir şekilde üretebilen ileri kamera sistemine sahip. Cihazda “Akıllı Optik Görüntü Sabitleyicisi” olan 16 megapiksellik bir arka yüz kamerası yer alıyor. Bu sayede, kameranın titremesi dengeleniyor ve karanlık ortamlarda pozlama süresi de otomatik olarak uzuyor. Ayrıca f1.9 – 3,7 MP ön yüz kamerası, standart 90 derece ve 120 dereceye kadar geniş açı sunuyor.

Galaxy Note 4, 17 Ekim itibariyle 2.299 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatı ve “Kömürsiyahı”, “Buz Beyazı”, “Bronz Altın”, “Açık Pembe” renk temaları ile Türkiye’de satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.