Galaxy Note 3’te Bulunacak 276 APKDestek: Test Link
Mobil Dünya

Yeni cihazlarla ilgili sızıntılarıyla tanınan @evleaks, son olarak IFA 2013 öncesi duyurulacak Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte yüklü gelecek 276 adet APK’nın listesini sızdırdı. Bunun yanı sıra bir başka Tweetinde ise Note 3’ün Antutu skoru ile birlikte cihazın 2.5 GB RAM’e sahip olacağını belirtti.

Paylaşılan listeden göze çarpan bazı detaylar: Easy One Hand, Finger Print Service, Panorama 360 Viewer, Swype, FlipBoard…

Samsung, 5.7 inç ekranı daha efektif kullanabilmemiz için Easy One Hand adında bir uygulama geliştirmiş olmalı. Bu gerçekten günlük yaşamı kolaylaştıran bir detay.

Galaxy-Note-3-APK-webeyn

Listede en dikkat çeken “Finger Print Service” oluyor. Acaba bu bir parmak izi okuyucunun işareti mi yoksa başka bir araç mı henüz bilinmiyor. Note ailesinde bir adet fiziksel butonun bulunduğunu unutmamak gerek.

LG Nexus 4 ve LG G2 ile gördüğümüz 360 derece panorama özelliği Samsung Galaxy Note 3’e de geliyor gibi gözüküyor. Google Play’de $0.99’a satılan ve Galaxy Tab 10.1’de de kullanılan Swype klavye, Note 3’te de kullanılıyor. Samsung, Galaxy S4 modeli ile standart hale getirdiği FlipBoard uygulamasını Note 3’e de yerleştirmiş durumda.

Ayrıca Galaxy S4’te bulunan pek çok yazılımsal özellik Note 3’e de geliyor gibi (SSport listede bulunmuyor), buna parmağınızı dokundurmadan kontrol de dahil.

Galaxy Note 3 ile ilgili yeni detaylar, web sitemizde olacak…

Yorumlar

  1. Türkçe Teknoloji

    Son Dakika: Galaxy Note II için Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Başladı –

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.