Samsung Galaxy Alpha Türkiye’de Satışa SunuluyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung’un bir süre önce tanıttığı metal çerçeveli yeni modeli Galaxy Alpha, 13 Ekim’de Türkiye’de satışa sunuluyor.

Ağustos ayında tanıtılan Samsung Galaxy Alpha, 13 Ekim tarihinde Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunuyor. Samsung Galaxy akıllı telefon ailesinin en son üyesi Galaxy Alpha, özenle tasarlanmış metal çerçeveli kasaya sahip. Mat görünümü ve kompakt yapısıyla, gelişmiş bir tasarıma sahip olan ürün, aynı zamanda serinin amiral gemisi Galaxy serisinin sunduğu deneyimi yaşatmaya da devam ediyor. Zarif ve pratik bir ürün olarak tasarlanan olan Galaxy Alpha, stil ve yüksek teknolojinin ideal kesişim noktası olarak kullanıcılarla buluşmaya hazır.

Samsung-Galaxy-Alpha-webeyn-2

6.7 mm.’lik inceliği ve 115 gr.’lık ultra hafif tasarımının yanı sıra Galaxy Alpha, kullanıcılara güçlü bir donanım vaat ediyor. 4,7 inç Super AMOLED ekran, gerçek zamanlı HDR ve Faz Algılama teknolojileri ile eşsiz bir görüntüleme ve fotoğraf deneyimi sunan gelişmiş kamerası cihazın dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Galaxy Alpha ayrıca, Ultra – Güç Tasarruf Modu, Kalp Hızı Ölçer’li S-Health, Özel Mod ve Parmak İzi Tarayıcısı’na da sahip. Samsung’un yeni şık ve akıllı telefonu, Samsung Gear Fit Gear 2 cihazlarıyla da uyumlu.

Türkiye fiyatı

13 Ekim tarihinde tüketicilerle buluşacak Samsung Galaxy Alpha 1.899 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatı ve “Kömür Siyahı”, “Parlak Beyaz”, Altın sarısı” ve “Parlak Gümüş” renk temaları ile satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.