Fujitsu Yeni Tableti STYLISTIC Q702’yi TanıttıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Fujitsu_logo_webeyn

Fujitsu, yeni hibrit tableti STYLISTIC Q702‘yi tanıttı.

Hem tablet, hem de dizüstü bilgisayarın gelişmiş özelliklerini bir araya getiren STYLISTIC Q702, içerik kullanımının rahatlığını dizüstü bilgisayar klavyesinin konforu ve verimliliğiyle birleştiriyor. Intel® Core™ 3’üncü nesil işlemciler sayesinde yüksek performans sunuyor.

Ek pil gücü de bulunan ürün ile kullanıcılar hem tablet, hem de dizüstü bilgisayar kullanımının en iyi özelliklerinden faydalanabiliyor.

Yeni Fujitsu hibrit tablet, iş günü içerisinde tablet PC ve dizüstü bilgisayarlar arasında gidip gelme zorunluluğunu sonlandırıyor. Çok yönlü olmasının yanı sıra tek başına da güçlü bir tablet olan STYLISTIC Q702, opsiyonel klavyenin kolayca eklenmesiyle bir dizüstü bilgisayara dönüşüyor.

Fujitsu_Stylistic_Q702_2_webeyn

Hafif, güçlü ve güvenli

STYLISTIC Q702, kullanıcılara mobilite ve verimliliğin mükemmel dengesini sunuyor. Klavyesinde saklanabilen yedek pil sayesinde fişe takılmasına gerek kalmadan gün boyunca istenen her yerden çalışılmasını sağlıyor. Ürünün ekranı güneş ışığında dahi rahatlıkla kullanılabiliyor. STYLISTIC Q702’nin opsiyonel olarak yerleşik 3G/UMTS ve 4G/LTE mobil veri özellikleri de bulunuyor. STYLISTIC Q702, günlük kullanımda meydana gelebilecek çiziklere karşı ise hafif ve dayanıklı magnezyum kaplamayla korunuyor. Klavyesiz haliyle tabletin ağırlığı yalnızca 850 gramdır.

Hibrit tabletin aynı zamanda eşsiz güvenlik özellikleri bulunuyor. Bunlar arasında biyometrik parmak izi sensörü, HDD ve BIOS şifre koruma, yerleşik Güvenli Platform Modülü (TSM – Trusted Platform Module), Intel® Hırsızlığa Karşı Koruma Teknolojisi, Intel® vPro™ Teknolojisi seçeneğiyle 3’üncü jenerasyon Intel® Core™ i3 veya i5 işlemciler bulunuyor.

Fujitsu_Stylistic_Q702_webeyn

Yenilenen LIFEBOOK T serisi ürünler de tablet PC’den dizüstü bilgisayara dönüşüyor

Fujitsu, tabletlerden daha yüksek performans bekleyen mobil kullanıcılara yönelik olarak popüler LIFEBOOK T902’yi yeniledi. Fujitsu, LIFEBOOK T902’de yaptığı yeniliklerde 20 nesillik tablet PC deneyimini temel aldı. Yeni dual digitizer ve çoklu dokunmatik özelliği sayesinde yeni ekran rahatça kullanılabiliyor. Yeni LIFEBOOK eski modellere göre daha ince ve hafif olmasının yanı sıra en yüksek performansı sunuyor. Ürünün döndürülebilen ekran gibi kullanışlı, ince ayrıntıları bulunuyor.

STYLISTIC Q702’nin teknik özellikleri

• Pilin yanı sıra LAN (RJ-45) ve harici ekran desteğinin (VGA) de yer aldığı klavye istasyonu.
• Kalem ve dokunmatik girişli, LED arka ışıklı, 11.6 inçlik, HD dual digitizer, çoklu dokunmatik, parlamayan IPS ekran.
• USB 2.0 ve 3.0, HDMI, SD/SDHC genişleme yuvaları
• Opsiyonel 3G/UMTS veya 4G/LTE mobil geniş bant desteği (destek bölgelere göre değişebilir)
• İvmeölçer, jiroskop, manyetometre ve ortam ışık sensörleriyle akıcı bir kullanım deneyimi
• Video konferansları için çift mikrofon, ön ve arkaya bakan web kameraları
• 256 GB (FDE olmayan) ve 128 GB’ye (FDE) kadar disk seçenekleri
• Intel® HD Graphics 4000
• 4GB DDR3

Daha fazla bilgi ve ayrıntı için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.