fTalk İle Facebook’a Girmeden Sohbet EdinDestek: Test Link
İnternet

fTalk sayesinde Facebook’taki arkadaşlarınızla Facebook’a girmeden bilgisayarınızdan sohbet edebilirsiniz.

Gün geçtikçe Facebook’un kullanıcı sayısı artmakta ve sohbete olan ilgi haliyle büyümekte. Genellikle Facebook sohbeti tercih ediyorsanız, fTalk size göre bir program.

fTalk görünümü ve yapısı ile sık olarak kullandığımız Windows Live Messenger’a benziyor. W.L. Messenger gibi fTalk da çevrimiçi ve çevrimdışı arkadaşlarınızı görmenizi sağlıyor. www.webeyn.com

fTalk ile, Facebook’ta açık olan arkadaşlarınız ile konuşabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook durumunuzu güncelleyebilirsiniz.

fTalk’ı kullanmak için, fTalk’ı indirdikten sonra Facebook’a girerken kullandığınız e-posta adresiniz ve şifrenizi yazıp oturum açmak. Oturum açarken, Facebook uygulama isteği geliyor. Oradan İzin Ver’e tıklamalısınız.

fTalk’ı indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

 1. Msn gibi alt tarafta online olanlar cıkıyodu, malum 3bin arkadaş hiç durmaz ki. ayarlardan kapattım. Cok güzel yapmışlar. facebook onay vermedi aslında kullanmak güvenli değil.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ya bu ek programlara gerek yok bence Windows Live Messenger son sürümünde Facebook sohbetini eklemiş zaten… MSN + Face (Y)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Abdullah

  sanırım bu uygulama facebook un kendi uygulaması değil başka bir firma tarafından geliştirilmiş. o nedenle ben kullanmam. güvenli gelmiyor.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.