Foursquare’in Yeni Uygulaması Swarm YayınlandıDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Foursquare, yeni uygulaması Swarm’u bir süre önce duyurmuştu ve sizlerle paylaşmıştık. Foursquare’in resmi blogu üzerinden yapılan duyuruyla birlikte, yer bildirimlerinin artık Swarm üzerinden yapılacağı açıklanmıştı.

Swarm, iOS ve Android platformları için uygulama mağazalarında yerini almış durumda. Swarm’u indirdikten sonra uygulamayı açtığınızda karşınıza direk “… (isminiz) olarak devam et” ibaresi çıkıyor ve buna tıklıyorsunuz.

Foursquare üzerindeki arkadaşlarınız, yer bildirimleriniz ve tüm ayarlarınız olduğu gibi Swarm’a taşınıyor. Bundan böyle Foursquare uygulamasına girip check-in butonuna tıkladığınızda Swarm’a yönlendiriliyor ve check-in’lerinizi Swarm üzerinden yapıyorsunuz.

Swarm-app-webeyn

Daha önce de paylaştığımız gibi tüm Foursquare özelliklerini bulunduracak olan Swarm, arkadaşlarınız ile bağlantınızı korumada ve onlarla buluşmanızda kolaylık sağlayacak. Foursquare ise bundan böyle keşif odaklı olacak.

“Civar paylaşımı” adındaki özellik, arkadaşlarınızın sizin yakın çevrede olup olmadığınızı görebilmelerini sağlayan ve Swarm’da dikkat çeken özelliklerden birisi. “Civar paylaşımı”nı açmak için en üst taraftaki turuncu bölümü sürüklemeniz yeterli oluyor.

Swarm’da Yakındaki Planlar sekmesi, organizasyon ve buluşmalara öncülük ediyor. Bu bölüme girdiğimizde oluşturulmuş olan örnekler bizi karşılıyor. Örneğin “Hemen parka gidiyoruz, gelmek isteyen?” şeklinde bir plan oluşturulmuş ve buna tıkladığınızda “İlgileniyorum” butonu yer alıyor. Buna tıklayabiliyor ya da yorum yapabiliyorsunuz.

Swarm’u iOS için buraya, Android için ise buraya tıklayarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.