Flappy Bird Yüklü Tablet ve Telefonlar Satılıyor!Destek: Test Link
Mobil Dünya

Çok kısa sürede popüler olan, yapımcısına günlük 50 bin dolar kazandıran ve bir süre önce uygulama mağazalarından kaldırılan Flappy Bird’ün kurulu olduğu tablet ve cep telefonları rekor fiyatlara sahibinden.com’da satılıyor.

sahibinden.com aracılığıyla satışa sunulan Flappy Brid uygulamalı ikinci el tablet ve cep telefonları büyük ilgi görüyor.

Flappy-Bird-tablet-webeyn

Milyonlarca insanın oynadığı dünyanın en sevilen mobil oyunlarından Flappy Bird’ün 2014 Şubat ayı itibarıyla uygulama mağazalarından kaldırılmasıyla, oyunun yüklü olduğu tablet ve cep telefonu fiyatlarında büyük artış yaşandı. sahibinden.com’da yer alan ilanlarda Flappy Bird yüklü iPad’ler 7 bin 900 TL, iPhone 5S’ler ise 6 bin 300 TL gibi rekor fiyatlara satılıyor.

Yüklü olduğu cihazları koleksiyon değerine yükselten Flappy Bird uygulamasının geliştiricisi, oyunu insanların boş zamanlarında eğlenceli vakit geçirmeleri için tasarladığını ancak oyunun bağımlılık boyutuna dönüşmesinden rahatsızlık duyduğunu belirterek geçtiğimiz ay uygulama mağazalarından kaldırmıştı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.