Firmalar Artık Twitter’dan Destek VeriyorDestek: Test Link
İnternet, Sosyal Ağlar

Twitter banner

Eskiye göre firmaların destek verme şekilleri artık çok daha güzelleşti ve değişti.

Önceden sorunumuz olduğunda iki saat telefon trafiği beklerdik. Uzun süre müşteri hizmetleri ile görüşmeye başlamayı beklerdik. Şimdi durum biraz değişti, daha güzel oldu.

Twitter logo

Twitter’da desteği şuanda iyi olan ve akla ilk gelen iki firma var. TTNET ve Avea. Desteklerinden ötürü kutlamak lazım. Twitter’dan sorununuzu yazdığınızda size ulaşıp cep telefonunuzu yollamanızı istiyorlar ve kısa sürede size ulaşıp sorununuzu çözmeye çalışıyorlar.

Artık yavaş yavaş birçok firma da aynı yöntemi uygulamaya başlıyor, yaygınlaşıyor. Twitter üzerinden firma ile ilgili sorunumuzu yazıp, cep telefonumuzu istediklerince telefon numaramızı verdikten sonra aradıklarında sorunu çözmek çok daha kolay ve güzel.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

  1. Hepsi burada ile ilgili bir şikayetimi yazmıştım sinirli olduğumju belirtip hemen aynı gün ilgilendiler hatta @hepsiburada şeklinde etiketmele falan yapmamıştım. Mantıklı aslında..

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Dursun ERCAN

    güzel bir site olmuş eline sağlık ama bu işler beni aşıyor yani bu konuda cahil olduğumu düşünüyorum.Neyse zaman zaman hatır sormak için yazarım.Hoşçakal

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.