FIFA 14 Windows Phone İçin YayınlandıDestek: Test Link
Windows Phone

Futbol oyunlarının gözdelerinden biri olan FIFA 14, Windows Phone kullanıcıları için uygulama mağazasında yerini aldı.

Sadece PC, PS ve XBox oyun konsolları ile sınırlı kalmayan FIFA 14, iOS ve Android versiyonları ile futbol severlere ulaşmıştı. Popüler oyun, Windows Phone uygulama mağazasında yayınlanmış durumda.

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen ve dünya’da en gerçekçi futbol oyunu olarak anılan FIFA 14, yüksek grafik çözünürlüğü ile dikkat çekiyor. HD görüntü desteğine sahip olan oyun, birbirinden eğlenceli ve gerçekçi oyun modları ile Windows Phone kullanıcılarına sunuldu.

fifa-14-windows-phone-webeyn

Özellikle lisans konusunda rakiplerinden hep önde olan FIFA serisi, önceki serilerinde olduğu gibi FIFA 14’te de lisans konusunda geniş bir çalışma ile futbol severlere sunuluyor. Oyunda 34 lig, 600’den fazla lisanslı takım ve 16.000 den fazla futbolcu bulunuyor. FIFA 13’te olduğu gibi FIFA 14’te de Türkiye Ligi’nden sadece Galatasaray oyun içinde yer alıyor. FIFA 14, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dil desteğine sahip.

FIFA 14 ilk bakışta ücretsiz gibi görünsede içindeki bazı oyun modlarının açılması için kullanıcıların belirli bir ücreti gözden çıkarması gerekiyor. Eğer oyun içi satın almayı tamamen engellemek isterseniz Windows Phone – Ayarlar içindeki Çocuk Odası bölümünden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun dezavantajı ise boyutu. 888 MB boyuta sahip FIFA 14’ün kapladığı alan gerçekten çok büyük. Şuan için Windows Phone 8 için tasarlanan oyunun diğer versiyonlarda da çalışıp çalışmayacağı merak konusu.

Windows Phone için FIFA 14’ü buraya tıklayarak mağazadan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.