Fiber İnternet Deneyim Odası, Üniversite Öğrencilerini AğırladıDestek: Test Link
İnternet

Turkcell Superonline, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini “Fiber İnternet Deneyim Odası”nda ağırlamaya devam ediyor. Kaliteli ve hızlı internetin getirilerini bizzat yaşama fırsatı yakalayan öğrenciler aynı zamanda iletişim teknolojileri sektöründeki gelişmelere ilişkin de bilgi sahibi oluyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (İTÜ IEEE) Öğrenci Kolu organizasyonuyla İstanbul Teknik, İzmir Ekonomi, İstanbul ve Ege üniversiteleri ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nden öğrencilerinin katılımıyla Turkcell Superonline Genel Müdürlüğü’nde bir gün boyunca eğitim verilerek fiber internet deneyimi yaşatıldı.

Turkcell-Superonline-fiber-deneyim-odasi-webeyn-2

Turkcell Superonline’ın gelecek vizyonu ve Strateji Oscar’ı olarak bilinen Hall of Fame ile uluslararası düzeyde ödüle layık görülen stratejik planlamalarının yanı sıra Türkiye’de iletişim sektörünün durumuna ve gelecek öngörülerine ilişkin bilgilendirilen öğrenciler FTTx, MPLS ve VoIP eğitimleri de aldılar. “Fiber İnternet Deneyim Odası”nda 1000 Mbps hızında interneti deneyimleme fırsatı bulan öğrenciler ışık hızında çevrimiçi oyun oynama ve 3 boyutlu film izlemenin keyfini çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.