Fiat’dan Yeni Bir Site: Fiatmagazin.comDestek: Test Link
İnternet

Yeni otomobil modelleri ile gençlerin ilgi odağı olan Fiat, internet aktiviteleriyle de gençlerin ilgisini çekiyor. Sürekli güncellenen Facebook, Youtube, Twitter, Instagram sosyal medya hesaplarının yanı sıra, Fiat blog’da da güncel içeriklere yer veren Fiat’ın yeni teknolojilerle hazırlanmış sitesi www.fiatmagazin.com açıldı.

Farklı dönemlerde farklı temalar ile güncellenecek olan Fiat magazin web sitesinin bu ayki içerikleri FIAT Freestyle Team sporcularından Ogan Tüzel ile Fiat 500 otomobil modeliyle gerçekleştirilen “Şehirden Kaçış” temalı çok özel gezinin video ve fotoğraflarından oluşuyor.
FIAT Freestyle Team dünyanın birçok noktasında gerçekleştirdiği çılgın denemeler ve FIAT tutkunlarına özel eğlenceli videolar hazırlıyor. Ülkemizde ise FIAT Freestyle Team sporcularından Ogan Tüzel yılın her döneminde Fiat araçları ile farklı coğrafyalarda keşiflerine devam ediyor.
Fiat Magazin’e www.fiatmagazin.com adresinden ulaşılabilir, Ogan Tüzel’le gerçekleştirilen geziye ait çok özel videoları izleyebilir, fotoğrafları görebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Şükran yavuz

    Kampanyanıza katılmak için mesaj yazıyorum anahtarkelimeyi kontrol edin tekrar gönderin diye geri bildirim geliyor doğru yazıyorum neden hatalı sorgulama diyor

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Şükran yavuz

    Ödül için mesaj yazıyorum hatalı diyor şu ana kadar altı mesajın hepsi hatalı diyor neden

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.