Fenerbahçeli Futbolcuların Seçtiği Şarkılar Spotify’daDestek: Test Link
İnternet

Spotify bugün Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü ile iş birliğini açıkladı. Kulübün milyonlarca taraftarından biri ya da sadece bir müzik ve spor tutkunu olmanız fark etmez. Artık sevdiğiniz oyuncuların neleri dinlediğini kulübün Spotify’daki resmi hesabı üzerinden keşfedebilirsiniz.

Spotify üzerinde Fenerbahçe SK Official hesabını takip ederek Volkan Demirel, Alper Potuk ve Cristian Baroni gibi futbolcuların çalma listelerine erişebileceksiniz.

Gönlünüzü basketbol ve diğer sporlara kaptırdıysanız bu alanlardaki oyuncuların da çalma listelerini bulabileceksiniz.

Müzik ile sporu buluşturan özel bir platform olan Spotify, Fenerbahçe Kulübü’nü bünyesinde resmi hesabı bulunan uluslararası spor kulüpleri listesine dahil ettiği için gerçekten heyecan duyuyor.

Spotify Türkiye direktörü Ergül Çivi, “Fenerbahçe Spor Kulübü Türkiye’de milyonlarca taraftarı bulunan önemli bir spor kulübü. Spor ile müzik daima birbiriyle yakın ilişki içerisinde olmuştur ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün müzik kimliğini ifade etmek için Spotify’ı tercih ettiğini görmekten gurur duyuyoruz” diyor.

En sevdiğiniz futbolcuların ve Ersun Yanal’ın çalma listelerine erişmek için (Spotify’a giriş yaptıktan sonra) üzerlerine tıklayabilirsiniz:

Ersun Yanal
Emre Belözoğlu
Volkan Demirel
Alper Potuk
Cristian Baroni
Fenerbahçe Spor Kulübü resmi Spotify hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.