Facebook’ta Gönderilerini Gizlediğiniz Kişilerin ListesiDestek: Test Link
Webmaster

Facebook ana sayfanız yani duvarınızda gönderilerini gizlediğiniz kişilerin listesine mi bakmak istiyorsunuz? İşte ayrıntılar..

Facebook duvarınızda paylaştıklarını beğenmediğiniz kişilerin gönderilerini görmek istemeyebilirsiniz. Bunun için beğenmediğiniz bir paylaşımın sağ üst tarafındaki çarpı (X) işaretine tıklayıp …’dan gelenlerin tümünü gizle yazısına tıklayabilirsiniz. (.. yazan yerde isim gözükür)

Asıl merak edilen, gönderilerini gizlediğiniz kişi listesinin nerede olduğu..

Gönderilerini her zaman görmek istemediğiniz kişilerin listesi nerede? İşte cevabı..

Facebook ana sayfanızda Seçenekleri Düzenle yazısını görene kadar en aşağıya inin. Seçenekleri Düzenle yazısı çıkınca ona tıklayın. Gelen pencerede Gönderileri Gizlenenler yazısının yanında isimleri göreceksiniz..

Resim:

İşinize yaraması dileğiyle..
Sevgiler.

Yorumlar

 1. benim sormak istediğim sayfa duvarına yazı yazıyorum. direk sayfanın gizlenmiş gönderilerine atıyor yazdığım yazıyı anasayfada göstermiyor sayfa yöneticisi görünür yapmazsa paylaşımlarım görünmüyor. bu bir kaç sayfada değil tüm sayfalarda böyle nasıl düzeltecem bilmiyorum yardımcı olabilecek olan var mı

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Merhaba,
   Sayfa yöneticileri genelde sayfayı beğenen kişilerin iletilerini direk sayfanın anasayfasında gözükecek şekilde ayarlamazlar. Bu yüzden gizlenmiş gönderilerde çıkar. Yani sayfa yöneticisine bağlı birşey. Sayfalardaki paylaşımınızın görünüp görünmemesi sizle alakalı birşey değil.

   Sevgiler.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ama daha önceleri görünüyordu ve bu durum facebookdaki bütün sayfalarda oluyor. yeni bir face açıyorum sorun aynı cepten yazıyorum yine aynı paylaşımlarım direk gizlenmiş gönderiler kısmına düşüyor ayarları kontrol ediyorum hepsi herkes olarak işaretli şaştım kaldım neden gizlenmiş gönderiler kısmına düşüyorki yöneticiden olsa daha öncede düşerdi diye düşünüyorum

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Yani görmeden birşey diyemem ama tahmin edebiliyorum. Çok büyük ihtimalle sayfalardan kaynaklı. Eğer bu durum sadece Facebook sayfalarında oluyorsa korkmanıza gerek yok.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 2. erkan

  Duvarımda tanımadığım insanlar bir çok içerikler paylaşıyor bunu nasıl kapatabilirim yani duvarıma benden başkası bir şey paylaşmasın ACİL YARDIM ADMİN ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Atakan Uslu

   Tanımadığınız insanlar paylaşım yapıyorsa en iyi çözüm, arkadaşlıktan çıkarmak. 🙂 Ben tanıyorum fakat paylaşımlarını görmek istemiyorum derseniz yukarıda yazdığımız şekilde uygulayın.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ismailfb kılıç

  gizlilik ayarları>Zaman Tüneli ve Etiketleme>Zaman tünelinde kimler paylaşımda bulunabilir? >>>>>>>HİÇ KİMSE DEYİN

  BENDE BU DERTTEN SİNİR OLDUM AMA BULDUM HERKESE KOLAY GELSİN….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. sabriye

  şu anda gösterilecek durum yok diyor seçenekleri düzenle seçeneği yok. ne dandik bişi bu ya yarım saattir en aşaği inmeye çaliştim karşilaştığım olaya bak ya

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.