Facebook’ta FBML İle Sayfa Girişinde Uyarı Mesajı ÇıkarınDestek: Test Link
İnternet, Sosyal Ağlar

Merhabalar.
Facebook’ta bazı sayfalarda rastlamışsınızdır. Girişte, resme tıkladığınızda “içeriği görmek için beğenin” şeklinde uyarı çıkıyor karşınıza.. Aslında o sadece bir uyarıdan ibaret. Yani böyle uyarı çıkan sayfa ile karşılaştığınızda beğenmenize gerek yok. Sol taraftan Duvar’a tıklayarak içeriği görebilirsiniz. Ama ben de uyarı çıkartmak istiyorum diyorsanız, yazının devamını okuyun..

Önizleme:

İndireceğiniz kodu, sayfanızda FBML uygulamasına girip kod yazılan yere koyun.

Uyarı mesajı kodunu görmek/indirmek için buraya tıklayın.

Canlı Demo

Demo sayfasına girince, resime tıklayın, uyarı mesajını göreceksiniz.

Yorumlar

 1. Mesaj Başarısız

  Bu mesaj daha önce kötü amaçlı veya spam olduğu yönünde işaretlenmiş olan engellenmiş içeriğe sahip. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsan, bize bildir

  Ben bu hatayı alıyorum kodu yapıştırınca.. yardımcı olurmusunuz ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Merhaba,
   Kodu uyguladığımız örnek bir sayfa var. facebook.com/bestofvadi bakabilirsiniz. Yanlış birşey yaptınız sanırım. Best of Vadi sayfasının kodlarını aşağıda paylaşıyorum, kendinize göre düzenleyip dener misiniz?
   Kodu görüntülemek için: Buraya tıklayın.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “Beğenmenize gerek yok”… Pek hoş bir anlayış değil.
  Benim sitemde 45 bin okunma sayısına sahip sayfalarda 5-6 beğenme var. İnsanlarımız kuru bir teşekkürü çok görüyor. Belki faydam dokunur diye ödü kopuyor. Ama lafa gelince, “emeğe saygı” lafından geçilmiyor. Buyrun bu sayfada da benden önce 4 yorum yapılmış, ama beğenme sayısı benimle birlikte 3… Neyse, bilgi için teşekkürler.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.