WeBeyn
» 
Facebook’a Paylaşımları Düzenleme Özelliği Geldi
a aa
Tarih : 27 Eylül 2013 13:24
Facebook’a Paylaşımları Düzenleme Özelliği Geldi
Facebook’a Paylaşımları Düzenleme Özelliği Geldi
reklam

Facebook kullanıcılarının gelmesini beklediği paylaşım düzenleme özelliği nihayet geldi. Facebook, paylaşımları sonradan düzenlemeye artık imkân tanıyor.

Her zaman olduğu gibi öncelikle belirli kullanıcılarda aktif olan ve aşama aşama tüm kullanıcılara yansıyacak olan yeni özellik, şu anda Facebook’un web sitesinde ve Android uygulamasında kullanılmaya başlanmış durumda. iOS versiyonuna da kısa bir süre sonra gelmiş olacak.

Paylaştığınız herhang bir yazı ya da durum güncellemesini bundan böyle düzenleyebileceksiniz. Düzenleme işlemini yaptıktan sonra yorumlarda olduğu gibi değiştirilmeden önceki ve sonraki halini göreceksiniz.

Paylaşımınızın sağ üstündeki işarete tıkladıktan sonra Gönderiyi Düzenle butonuna basıp düzenleme işlemini yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü:

Facebook paylasim duzenleme webeyn 1 Facebooka Paylaşımları Düzenleme Özelliği Geldi

Düzenleme işlemini yapıp kaydettikten sonra ise alt kısımda yorumlarda olduğu gibi ‘Düzenlendi’ ibaresi gözükmeye başlıyor. Düzenlendi yazısına tıkladıktan sonra paylaşımınızın değişiklik yapılmadan önceki ve sonraki hali gözüküyor. Ekran görüntüsü:

Facebook paylasim duzenleme webeyn 2 Facebooka Paylaşımları Düzenleme Özelliği Geldi

Yanlışlık olduğunda düzenleme yapmak yerine gönderilerin silinmesi, beraberinde yapılmış yorum ve beğeni varsa onları da götürüyordu. Yorumlara gelmesinin ardından paylaşımlar için de beklenen bu özellik, paylaşımı silmek yerine düzenlenebilecek olması sebebiyle kullanıcılara kolaylık sağlayacak.

Kategorideki diğer haberler

  • Twitter Türkiye Ofisi Şimdilik Açılmıyor

   Twitter Türkiye Ofisi Şimdilik Açılmıyor

   Twitter yetkililerinin Türkiye'ye geleceğini bir süre önce sizlerle paylaşmıştık. Twitter yetkilileri, Türkiye'deki yetkililerle ofis için herhangi bir anlaşmaya varmadıklarını söyledi. The Wall Street...

  • Dünyaca Ünlü Instagram Fotoğrafçıları Türkiye’de

   Dünyaca Ünlü Instagram Fotoğrafçıları ...

   #ComeSeeTurkey projesi, dünyayı kasıp kavuran fotoğraf paylaşımı uygulaması olan Instagram ile diğer güçlü sosyal medya mecralarını kullanarak dinlerin ve binlerce yıllık medeniyetlerin buluştuğu Türkiye’yi,...

  • Twitter Gnip’i Satın Aldı

   Twitter Gnip’i Satın Aldı

   Twitter, veri analiz şirketi Gnip'i satın aldığını açıkladı. Satın almayı resmi bloğu üzerinden açıklayan Twitter, Gnip şirketinin Twitter üzerindeki açık verilerin toplanıp analiz edilmesinde önemli bir...

  • Facebook İkinci Devlet Talepleri Raporu’nu Yayınladı

   Facebook İkinci Devlet Talepleri Rapor...

   Facebook, devletlerden gelen taleplerle ilgili rakamları paylaştığı Devlet Talepleri Raporu'nun ikincisini yayınladı. İlk rapor geride bıraktığımız 2013 yılının Ağustos ayında yayınlanmıştı ve sizlerle...

YORUMLAR
Bu Habere 3 Yorum Yapılmıştır.
 • tayfunerbilen diyor ki ;
  27 Eylül 2013 19:56

  Sonunda gelebildi :) Yanlış bir şey yazınca silip baştan yazmak gerekiyordu, çok sıkıntı bir durumdu yani.

 • beyazesyaservisi diyor ki ;
  28 Eylül 2013 11:10

  olması gerekn bırseydı zaten

 • Volkan Akpınar diyor ki ;
  28 Eylül 2013 20:14

  GEÇ BİLE KALDILAR BENCE.

Sponsorlar

Sunoyun
Oyunlar kategorisi sponsoru: http://www.sunoyun.com

Hosting


Oyun Oyna 3D Android Oyunları Pepe
oyun oyna minecraft oyna tren oyunları puzzle
oyunlar1 oyunlar ukash kamyon oyunu