Facebook’a Birkaç Yeni ÖzellikDestek: Test Link
İnternet, Sosyal Ağlar

Facebook’a birkaç yeni özellik eklendi..

Facebook gün geçtikçe yenileniyor ve yeni özellikler geliyor.

Durum Güncellemeleri
Şimdiye sayfalarda ki fotoğrafları, videoları vs. profilimizde paylaşabiliyorduk. Bu artık durum güncellemeleri için de geçerli.. Facebook sayfalarındaki durum güncellemelerini artık profillerinizde paylaşabilirsiniz. Durum güncellemelerinin altındaki Paylaş linki ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

Çeviri Özelliği
Yabancı dilde Facebook sayfalarındaki durum güncellemelerinin altındaki Çevir linki ile yazıları Türkçeye çevirebileceğiz.

Sayfalar Gelişiyor
Facebook sayfalarınıza girdiğinizde bu başlık ve alttaki yazıyı farkedeceksiniz. Sayfalarına girenlere Facebook, şöyle bir duyuru yaptı:

Sayfaları Geliştiriyoruz

Sayfanı yönetmek için en verimli araçları kullanmana yardımcı olmak istiyoruz. Bundan dolayı hayranlarınla nasıl bağlantı kurduğunu etkileyecek bir güncelleme yaptık:

• İstatistikler Geliştirmesi: Artık hayran sayının altında son 7 gün içerisinde Facebook’ta kaç kişinin sayfanla etkileşime geçtiğini gösteren Bunun Hakkında Konuşan İnsanlar adlı herkese açık bir ölçüm göreceksin. Sayfa İstatistikleri’nden daha fazla bilgi alabilirsin.

• Tartışmalar: Hayranlarınla iletişime geçmenin en iyi yolu Duvarındaki gönderiler ve yorumlardır. Buna odaklanmak için 31 Ekim günü Tartışmalar uygulamasını kaldırıyoruz. Daha Fazla Bilgi Al

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.