Facebook Yeni Haber Kaynağını TanıttıDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Bir süre önce Facebook‘un basın mensuplarına 7 Mart‘ta düzenleyeceği etkinlikle ilgili davetiye gönderdiğini ve yeni haber kaynağını tanıtacağını sizlerle paylaşmıştık.

20:00‘da başlayan etkinlikte Facebook, yeni haber kaynağını tanıttı. Kullanıcılar için kişiselleştirilen gazete haline getirmenin amaçlandığı yeni haber kaynağında gözüken fotoğraflar tıpkı zaman tünelinde olduğu gibi daha büyük olarak gözükecek. Fotoğraflar dışında makalelerin görünümü de genişletilmiş.

1

Arkadaş listelerindeki kişilerin paylaşımları ve aktiviteleri oyun, fotoğraflar ve müzik gibi farklı kategoriler adı altında takip edilebilecek.

Ayrıca takip edilen fakat arkadaş listenizde ekli olmayan kişilere ait paylaşımları ve durum güncellemelerini takip edebileceğiniz özel bir haber kaynağı da eklenmiş.

2

Yeni haber kaynağı bugünden itibaren aktif hale getirilmeye başlandı. Deneyen ilk deneyen kullanıcılardan olmak istiyorsanız buraya tıklayarak en altta bulunan buton aracılığı ile bekleme listesine katılabilirsiniz.

3

Şimdilik Facebook‘un yenilenen haber kaynağı ile ilgili aktaracaklarımız bu kadar. Yeni bilgiler açığa çıktığında güncelleme yapacak ve sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın…

Yeni tasarımın perde arkası [Video]

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.