Facebook Sayfası Oluşturmak Hiç Zor DeğilDestek: Test Link
İnternet

Merhabalar.
Facebook sayfası oluşturmak sandığınız kadar zor birşey değil. “Facebook sayfası nasıl oluşturulur” bunu göreceğiz.

Siz de bir Facebook sayfası oluşturmak istiyorsanız bu yazımız sizin için. Facebook sayfası deyince birçok kişi bunu zor sanıyor. Halbuki Facebook sayfası oluşturmak sandığınız kadar zor birşey değil. Oldukça basit. Normalde Facebook sayfaları bir işletme ya da kuruluşlar için oluşturulur. Fakat ülkemizde özetlemek gerekirse kibarcası, “herşey” için Facebook sayfası açılıyor.
Şunu unutmayın, ileride sayfanız büyürse Facebook, sayfanızın doğruluğunu yani gerçekliğini kanıtlamanız için sizden doğrulama isteyebilir. Tabi bir işletme ya da kuruluş olmadığınız için doğrulama yapamayabilirsiniz. Sayfanızda paylaşım yapmanız engellenir ya da sayfanız kapatılabilir. Demek istediğimiz, sayfanızın sürekli açık olma garantisini kimse veremez. (Bir işletme ya da kuruluş olmadığınızda)

Facebook sayfası nasıl oluşturulur? Videolu anlatım

Hatırlatma: Sayfanızı beğenen kişi sayısı 25’e ulaştığında facebook.com/username bölümünden sayfanıza kullanıcı adı alabilirsiniz. Örneğin bizim Facebook sayfası kullanıcı adımız webeyn. Yani facebook.com/webeyn diye girdiğiniz taktirde bizim Facebook sayfamıza girmiş oluyorsunuz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.