Facebook Reklamları Para KazandıracakDestek: Test Link
İnternet

Evet, doğru duydunuz. Facebook’un yeni reklam uygulamasına göre izlediğiniz reklamlardan para kazanacaksınız.

İzlediğiniz reklam başına 1 Facebook kredisi yani yaklaşık olarak 15 kuruş kazanacaksınız. Facebook Deals yani Fırsatlar servisinin ABD’de kullanıma açılmasıyla, Facebook Kredilerinin değeri dahada arttı ve yaygınlaşmaya başladı. Yani reklam izleyerek kazandığınız kredileri değerlendirebileceksiniz.

Reklamlar en çok oyunlara yerleştirilecek. Bu konu ile ilgili Zynga, Digital Chocolate ve CrowdStar şirketleri ile de anlaşma sağlanmış.

Normalde web sitelerindeki vs. reklamlar pek sevilmez. Ama Facebook’un bu hizmeti ile bir ilk olacak, çünkü izlediğiniz reklamlardan hoşlanır hale geleceksiniz para kazandırdığı için 🙂 Dolayısıyla reklamların izlenme oranları ve değerleri de artacak.

Bu uygulama, Facebook Kredileri’nin de işine yarıyor ve onun kullanımını yaygınlaştırıyor. Facebook Deals yani fırsatlar servisi ülkemizde faaliyete geçtiğinde kazanmış olduğunuz kredilerin değerini daha iyi anlayacaksınız..

Yeni reklam uygulamasının, ülkemizde Facebook Deals hizmeti ile beraber faaliyete geçeceği tahmin edilmekte.

Yorumlar

  1. Forumlarda okuyorum da insanlar Facebook’un bu yeni sistemini Google AdSense gibi postayla çek gönderme gibi zannediyorlar.İşin aslı öyle değil.

    Bazı kredi kartlarını kullandığınızda para puan birikir ve bankanın gönderdiği katalogdan puanınza uygun bir ürünü alabilirsiniz.

    İşte Facebook’un olayını da buna benzetebiliriz.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.