Facebook Home’a Olan İlgi BüyükDestek: Test Link
Mobil Dünya, Sosyal Ağlar

Facebook-Home-manset-webeyn

Facebook‘un Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için geliştirdiği uygulaması Facebook Home, kısa sürede yoğun ilgiyle karşılaştı. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir süre önce Google‘ın Android uygulama mağazası Google Play‘de yayınlanan ve APK dosyasını da sizlerle paylaştığımız Facebook Home, 9 günde 500 bin indirme sayısına ulaştı.

Facebook Home, şuanda sadece HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy Note 2 ile uyumlu çalışıyor fakat başka cihazlara yüklemek isteyenler paylaştığımız APK dosyası sayesinde Facebook Home‘u rahatlıkla yükleyebiliyor ve kullanabiliyor.

Görünen o ki Facebook‘un Android telefonlar için hazırladığı uygulaması, birçok kişi tarafından yoğun ilgi ile karşılanmış ve sevilmiş. Uygulamayı destekleyen ve yukarıda paylaştığımız telefonlardan birisini kullanıyorsanız buraya tıklayarak Facebook Home‘u Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Destekleyen bir cihazınız yok fakat Facebook Home‘u kurmak istiyorsanız buraya tıklayarak APK dosyası ile kurulum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.