Facebook Fotoğraflarınızı Yandex.Disk’te YedekleyebilirsinizDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Facebook hesabınızda paylaştığınız ve etiketlendiğiniz tüm fotoğrafları kolay bir şekilde Yandex.Disk’te yedeklemeniz mümkün.

Yandex, bulut depolama hizmeti Yandex.Disk’i sosyal medya ile entegre hale getirdi. Kullanıcılar Facebook hesaplarında paylaştıkları tüm fotoğrafları sadece birkaç tıklama ile Yandex.Disk’te yedekleyebilecek. Bunun yanı sıra Yandex.Disk’te bulunan fotoğraflar da sosyal medya hesaplarında kolaylıkla paylaşılabilecek.

Kullanıcının etiketlendiği fotoğraflar daha sonra Facebook’tan kaldırılsa bile Yandex.Disk’te yedeklendiği için istendiği zaman görülebilecek. Ayrıca özel görsel editörü aracılığıyla fotoğrafları düzenlemeye, istenilen filtreleri uygulamaya, bunlara yeni ögeler eklemeye ve üzerine notlar düşürmeye olanak sağlayan Yandex.Disk, Facebook ve Twitter başta olmak üzere önde gelen tüm sosyal ağlarda paylaşım imkanı sunuyor.

Facebook’taki fotoğrafları Yandex.Disk üzerinde yedekleme özelliği ilk etapta sadece disk.yandex.com.tr adresinden erişilebilen web sürümünden kullanılabilecek. Bu özellik Facebook’un yanı sıra özellikle Rusya’da çok sayıda kullanıcısı olan VK adlı sosyal ağ için de geçerli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.