Ezcool’dan Yeni TabletlerDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Ezcool, farklı ekran boyutları, bütçesi ve performansıyla yüzleri güldürecek üç yeni modeliyle giriş seviye tablet pazarının standartlarını değiştiriyor. 7”, 9” ve 10.1” ekran seçenekleriyle gelen M3, Z3 ve X5 adlı yeni ürünler, fiyat/performans tabletlerine bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacak.

Ezcool, farklı kullanıcıları hedeflediği 7”, 9” ve 10.1” ekran boyutlarındaki yeni M3, Z3 ve X5 tabletlerini satışa sundu.

Andoid 4.2.2 işletim sistemiyle gelen tabletler, hafifliği ve inceliğiyle dikkat çekiyor

İşletim sistemi olarak Android’in 4.2.2 sürümünü kullanan tabletlerin, GPU’su çift çekirdekli yapıya sahip. Boyutlarına kıyasla süper inceliği ve hafifliğiyle dikkat çeken fiyat/performans kategorisindeki tabletler, 1024×600 piksel çözünürlükte ekrana sahip olmanın yanı sıra çift kamera ve HDMI desteği de sunuyor. 8GB’lık dahili depolama alanına sahip yeni nesil Ezcool tabletlerde 1GB’lık DDR3 bellek yer alıyor.

Ezcool-yeni-tablet-webeyn-2

7” ekranıyla mini tablet severlere hitap edecek M3, siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcıların kolayca yanında taşıyabileceği tablet yalnızca 11mm inceliğinde ve 312gr ağırlığında.

Daha büyük ekran tercih etmek isteyenler için ise 9 inçlik Z3 ve 10.1 inçlik X5 seçenekleri yer alıyor. Z3 ve X5 de benzer şekilde boyutlarına oranla ultra inceliği ve tüy kadar hafifliğiyle dikkat çekiyor. 10,5mm inceliğinde Z3 482gr ağırlığında iken, 11,5mm’lik X5, 572gr ağırlığında.

Ezcool’un giriş seviye tablet segmentinde standartları yükseltecek yeni tabletlerine incehesap.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgiler için ezcool.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.