Oyuncular İçin Everest Rampage KM-R10 (Klavye ve Mouse Set)Destek: Test Link
İnceleme

Oyunculara yönelik olan Everest Rampage KM-R10 adlı oyun klavye ve mouse setini inceliyoruz.

Bilgisayar oyunları ve konsolların yaygınlaşmasıyla birlikte oyuncular için geliştirilen ekipmanlar da önemli bir hale geldi. Oyunculara yönelik olarak geliştirilen ekipmanlar arasında alternatif çok. Everest Rampage KM-R10 oyuncu klavye ve mouse seti, test merkezimizin konuğu oldu.

Oyuncular için üretildiğinden dolayı farklı yapısıyla dikkat çeken set, oldukça şık. Klavyede oyuncuların en çok kullandığı tuşlardan W,A,S,D tuşları ile yön tuşları, daha belirgin olması adına mavi bir renge ve farklı bir yapıya sahip durumda.

Aydınlatma da bu setin en dikkat çeken noktalarından birisi. Klavye ve mouse üzerindeki aydınlatma, özellikle gece oynayanların çok hoşuna gidecek. Yer alan 3 farklı aydınlatma seçeneği ile loş ortamlarda da rahatça oyun oynamak mümkün. Aydınlatma ile ilgili klavye üzerinde 3 tane tuş bulunuyor. 3 farklı renk seçeneğini, klavye üzerinde bulunan bu tuşlar aracılığıyla değiştirebiliyoruz. Değiştirmenin yanı sıra ışığın parlaklığını da artırıp azaltabiliyorsunuz. Sadece renk değiştirilebilmesine ek olarak ışığın şiddetinin ayarlanabiliyor olması iyi düşünülmüş.

Üzerinde LED aydınlatma bulunan mouse da oldukça şık bir görünüme sahip. Mouse üzerindeki tuşların sayısının fazla olması ve özelleştirilebilir olması, oyun severlerin tercih ettiği noktalardan birisi. Sahip olduğu DPI tuşu ve diğer fonksiyon tuşları da bu mouse’un kullanılabilirliğini artırıyor.

Görseller

Teknik Özellikler

Açıklama: Klavye + Mouse Set
Bağlantı noktası: Usb
F-Q: Q
Marka: Everest
Model: Rampage KM-R10
Özellik: 3 Farklı Aydınlatmalı
Renk: Siyah
Tür: Multimedia

satin-al

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.