Enpara’nın Hizmetlerini Kıllanan Adam AnlatacakDestek: Test Link
Kurumsal

İkinci yılına güçlü bir giriş yapan Enpara.com, 2014 reklam kampanyasında “Kıllanan Adam” karakteriyle temel bankacılık işlemlerini masrafsız bir şekilde yapma avantajını, yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışını ve müşterilerinin güvenli birikim yapmalarını sağlayan, her zaman her miktar paraya verdikleri yüksek faiz oranlarını vurguluyor.

Hizmete girdiği Ekim 2012’den bu yana 150 bin müşteriye ve 3,5 milyar TL mevduat hacmine ulaşan Enpara.com, bankacılık sektöründe ilk ve tek olan hizmet anlayışını sürdürüyor. Enpara.com müşterileri EFT, havale ve hesap işletim ücreti ödemezken, müşteri temsilcisine 30 saniye içerisinde bağlanarak sorularına cevap alabiliyor; tutarı ne olursa olsun birikimlerine her zaman piyasanın üzerinde yüksek faiz alıyorlar.

Enpara.com Direktörü Elsa Pekmez Atan, “İlk yılımızda büyük bir başarıya ulaştık. Bizim için ulaştığımız rakamlardan çok daha önemli olan sayısız müşteri teşekkürü alan Enpara.com’un, yüzde 99.7 oranında müşteri memnuniyeti yakalamasıdır. Bankacılık hizmetlerinde yaşanan tüm sıkıntıları çok iyi saptayarak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak bir dijital bankacılık platformu kurduk. Bankalarda işlem yaparken en çok sorun yaşanan konular arasında işlemler için ödenen ücretler, bankalara telefon edildiğinde müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun süre beklenmesi ilk sırada yer alıyordu. Biz dijital bankacılıkla bu masrafları ve sorunları ortadan kaldırdık. Sektörde genel bir uygulama olan geçici süreli yüksek hoş geldin faizleri yerine Enpara.com’da her miktar paraya her zaman yüksek faiz kazandırıyoruz. En önemlisi Enpara’da bu hizmetlerin istisnasız olarak her zaman olacağı sözünü veriyoruz. Enpara.com’un başarısı işte burada yatıyor” dedi.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Finansbank Enpara.com
Reklam Ajansı: Rabarba
Reklamveren Yetkilisi: Ebru Günal Majoo, Ayşegül Sınar
Yaratıcı Ekip: Ozan Yurtsever, Pemra Ataç Açıktan, Ufuk Işık, Aslı Filis, Öznur Sönmez Bilgiç, Deniz Yükselci, Ömer Elver
Müşteri İlişkileri: Birçim Akfırat, Pınar Yazıcıoğlu
Stratejik Planlama: Oğuz Savaşan
Ajans Prodüktörü: Saadet Bektaş
Medya Ajansı: People
Yapım Evi: Anima
Yönetmen: Durul Taylan, Yağmur Taylan
Post Prodüksiyon: Anima
Müzik: Nil İşleri
Vokal: Nil Karaibrahimgil
Mecra: Tv, Sinema, Outdoor, Dijital

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.