Enpara Kullanıcılarına Steam Oyunları %50 İndirimli!Destek: Test Link
Oyun Dünyası

Daha önce Yemeksepeti ve son olarak iTunes Store, App Store, Google Play ile Facebook’ta indirim imkânı tanıyan Enpara’nın kampanyasına Steam de dahil edildi.

Enpara müşterisi olanlar, çok oyunculu ve iletişim platformu Steam’e Encard’larını tanımladıktan sonra 31/12/2014’e kadar Encard’ları ile aylık toplam 50 TL’ye kadar yapacağı tüm alışverişlerin %50’si, bir sonraki ayın en geç 3. iş gününe kadar iade ediliyor.

Aynı kampanyanın, Encard’ı tanımladıktan sonra 2014 sonuna kadar Steam’e ek olarak iTunes, App Store, Google Play ve Facebook için de geçerli olduğunu belirtelim.

Notlar

– Kampanya tarih aralığı 01/01/2014 – 31/12/2014’tür.
– Kampanya sadece iTunes, App Store, Google Play, Facebook ve Steam’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
– 1 Mart 2014 tarihinden itibaren yapılan Steam harcamaları kampanyaya dahil edilecektir.
– Diğer ödeme sistemleri (ör: PayPal) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
– Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir. Ay boyunca yapılan alışverişlere ait iadeler bir sonraki ayın en geç 3. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
– Kampanya Encard ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Eğer aynı hesaba bağlı birden fazla kartınız varsa, alışveriş sırasında Encard’ınız ile ödeme yaptığınızdan mutlaka emin olun.
– Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi, Enpara müşterisi olmak için başvuru detayları ve diğer detaylar için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.