En İyi Fotoğraf Düzenleme ProgramlarıDestek: Test Link
Nasıl Yapılır?

Hem bilgisayar için hem de mobil platformlar için çok sayıda fotoğraf düzenleme uygulaması / programı bulunuyor. İşte en iyi fotoğraf düzenleme programları…

İlk önereceğimiz program olan Picasa, Google tarafından kullanıcılara sunulmuş bir program. Kolayca fotoğraf albümü yaratabileceğiniz Picasa ile fotoğraflarınıza efektler ekleyebilir, düzenlemeler gerçekleştirebilir ve düzenleme yaptığınız fotoğrafları kolayca paylaşabilirsiniz.

Picasa; Yüz Tanıma, Google Map Entegrasyonu, fotoğrafları organize etme ve paylaşma gibi başlıca özellikleriye dikkat çekiyor.

Fotoğraf düzenleme programları arasında en öne çıkanlardan birisi de 2012’de kurulmuş olan Canva. Canva, bir milyonun üzerinde fotoğraf, grafik ve yazı tipine erişim sağlayarak sürükle-bırak formatını kullanıp anlık olarak görsel hazırlamanıza imkân tanıyor. Profesyoneller tarafından da tercih edilen bir araç olarak öne çıkıyor.

PhotoScape adlı program ise fotoğraf düzenleme konusunda önerebileceğimiz bir diğer programlardan birisi. Fotoğraf düzenleme ile ilgili programda bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve ayarları bulunduran, aynı zamanda ücretsiz olarak indirilebilen PhotoScape, kolay kullanılabilir arayüzüyle de dikkat çekiyor. PhotoScape programıyla farklı resimleri tek bir resim dosyası içerisinde birleştirebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme konusunda önerdiğimiz iki program olan Picasa ve PhotoScape adlı programları alt kısımdaki bağlantılar aracılığıyla ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bağlantılar: PicasaPhotoScape

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.