En Çok Oynanan Futbol Oyunu: Futbol Maçı 2 SizlerleDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Son derece keyifli bir oyunla yine eğlenceli vakit geçireceksiniz. Futbol bir çoğunuzun en beğendiği spor dallarından birisidir. İnternette keyifli zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz oyun kategorilerinden birisi olan futbol oyunları, size çok eğlenceli ve bir o kadar keyifli oyunlar sunmaktadır.

Şu sıralar en çok oynanan oyunlardan birisi olan Futbol Maçı 2 oyunu çok büyük bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Oyunun en beğenilen özelliklerinden birisi uzun bir süre boyunca oyunu sıkılmadan oynayabilmenizdir. Oyunda bir ülke takımını seçiyorsunuz ve hemen Futbol Maçı başlıyor. Yani hemen takımınızı seçip, oyunun içerisine dalış yapabiliyorsunuz.

Oyunda pek çok güzel özellik bulunuyor. Bunlardan birisi oyunu fare ile oynayabilmenizdir. Oyunda sadece fareyi kullanıyorsunuz ve oyuncularınızı fare ile yönlendiriyorsunuz. Pas ya da şut çekmek içinse farenin sol tuşunu kullanıyorsunuz. Fakat gol atmak o kadar kolay değil. Doğru pozisyonda olmanız, paslaşmanız ve doğru açıdan vurmanız çok önemli.

Futbol Maçı Oyunu açısından size istediğinizi verebilecek oyun özellikle saha atmosferi ile de dikkat çekiyor. Maça başladığınızda arkanızda taraftarlarınız sizi destekliyor olacak. Bir takımı yendiğinizde hemen karşınıza yeni rakip gelecektir. Oyun turnuva eleme sistemiyle oynanmaktadır. Yani bir takımı yendiğinizde o elenecek ve siz bir üst tura çıkacaksınız. En son olarak finalde karşınıza gelecek takımı yenip, şampiyon olmaya çalışacaksınız. Oyunu oynarken oldukça eğleneceğinize emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.