En Çok Beğenilen Futbol Oyunu: 3D Futbol MaçıDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Çok beğeneceğiniz bir futbol oyunu olan 3D Futbol Maçı pek çok açıdan isteklerinizi karşılayacaktır. Özellikle oyunun 3 boyutlu olması ve gerçekçi görüntüleri oyuncuların bir hayli ilgisini çekiyor. Oyunda gene takımımızı birinci sıraya getirmeye ve en iyi futbol takımı yapmaya çalışıyoruz. Fakat bu sefer biraz daha yorulacağa benziyoruz. Çünkü rakiplerimizde oldukça dişli olacak.

Oyuna giriş yaptığınızda sizden ilk olarak bir takım ismi seçmeniz isteniyor. Orada bir isim hâlihazırda dursa da siz kendiniz o ismi silerek kendiniz bir isim belirleyebiliyorsunuz. Daha sonrasında ise takımınızın renklerini seçiyorsunuz. Takımınıza 3 farklı renk seçebiliyorsunuz ve renk seçimi için oldukça fazla seçeneğiniz bulunuyor. Çok fazla seçeneğiniz olduğu için istediğiniz takımın rengini hemen ayarlayabilirsiniz. Bunları da ayarladıktan sonra hemen oyuna başlayabiliyorsunuz.

Oyuna giriş yaptıktan sonra ilk olarak tuşları bilmeniz önemli olacak. A tuşu hem şut çekmeye hem de top rakipteyken topu almak için kaymaya yarıyor. S tuşu ise rakip üzerinde baskı oluştururken top sizdeyken de takım arkadaşınıza pas atmaya yarıyor. Space tuşu ise oyuncu seçmenize yarıyor. Son olarak yön tuşları ile de oyuncularınızı kontrol ediyorsunuz.

3D Oyunlar kategorisinde de yer alan bu oyun oldukça keyifli bir oyun oynamanıza sağlayacaktır. Oyunda çok dikkatli olmanız ve takımınızı iyi bir şekilde yönetmeniz gerekiyor. Oyunu oynamak için www.sunoyun.com‘a giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.