Elemanonline, Dijital IK Konferansı Sponsoru OlduDestek: Test Link
Kurumsal

Türkiye’nin iş ilanları sitelerinden biri olan elemanonline.net, Dijital IK konferansının destekçileri arasında yer alıyor.

28 Kasım 2013 tarihinde Salt Galata’da gerçekleşecek olan konferansın konuşmacıları arasında İnsan Kaynakları alanında Türk iş dünyasından değerli bir çok profesyonel yönetici yer alacak.

Elemanonline.net pazarlama ve iletişim direktörü Arif Köse konuyla ilgili şunları söyledi;
“Elemanonline.net olarak Türkiye’de internet kullanımının yaygınlaşmaya başladığı dönemin başlangıcı olarak kabul edebileceğimiz 2005 yılından bu yana insan kaynakları sektöründe yer alıyoruz. Bu anlamda internetle birlikte insan kaynakları sektörünün değişimini yönlendiren şirketler arasında olduğumuzu söyleyebiliriz. 2005 yılından bu yana firmaların ve çalışanların interneti kullanım şekillerinin nasıl değiştiğini her geçen yıl çok daha net bir şekilde gözlemledik. Elemanonline.net olarak dijital dünyada ki gelişmelerin insan kaynakları alanına nasıl yansıdığının konuşulacağı Dijital IK Konferansının destekçileri arasında yer almaktan mutluyuz.”

2005 yılında bu yana firmaların ve adayların online ortamda bir araya gelmesini sağlayarak adayların iş, firmaların eleman bulmasını sağlayan Elemanonline.net, kolay anlaşılır ve kullanımı kolay yapısı ile 180.000’den fazla üye firmaya hizmet veriyor.

Dijital IK konferansı hakkında detaylı bilgiye www.dijital-ik.com adresinden ulaşabilir, iş fırsatlarını dijital dünyada yakalamak için www.elemanonline.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsalhaberler.com basın bülteni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.