Discovery Networks Kanalları Tivibu’daDestek: Test Link
İnternet

Tivibu

Discovery Networks kanalları, Tivibu platformunda yayınlanmaya başladı. Bu adımla birlikte Türkiye’deki yayın ağına IPTV’yi de ekleyerek daha da genişletmiş oldu.

Discovery Networks, bugün beş kanalını TTNET Tivibu platformunda yayınlamak üzere bir anlaşma imzaladığını açıkladı..

Discovery Networks kanalları daha fazla izleyiciye ulaşıyor

Discovery Networks Gelişen Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Phillip Luff, “Discovery kanallarının D-Smart, Digiturk ve Teledünya platformlarındaki mevcut dağıtımına ek olarak Tivibu platformunda da yayınlanmaya başlaması, Discovery’nin kaliteli programlarının tüm önde gelen TV abonelik hizmeti sunan platformlarına dağıtılması, IPTV ile Web TV hizmetleri üzerinden de izleyicinin yayınlarımıza ulaşması anlamına geliyor. Bu aynı zamanda reklamverenlere de daha geniş bir erişim sunmamızı sağlıyor.” dedi.

Discovery Channel, Animal Planet ve Discovery Science; şu anda D-Smart, Digiturk ve Teledünya platformlarında yayınlanıyor. D-Smart Discovery portföyündeki dört kanalı daha yayınlamakta olan en köklu iş ortağı konumunda… Discovery World ve ID: Investigation Discovery kanalları ayrıca Teledünya platformunda da yayınlanıyor. Discovery’nin Discovery HD Showcase ve Animal Planet HD gibi yüksek çözünürlüklü kanalları ise yalnızca D-Smart platformunda yayınlanıyor.

“Discovery kanalları Tivibu abonelerini de büyüleyecek”

Discovery Networks Gelişen Pazarlar Dağıtım Direktörü Dilek Doyran ise konuyla ilgili olarak “Tivibu platformunda beş kanal yayınlamak için anlaştığımız için çok memnunuz. Bu anlaşma, Turkiye’nin önde gelen abonelik TV hizmeti sunan platformlarından oluşan iş ortaklıklarımızla birlikte, gerek geleneksel ve gerekse yeni platform teknolijileri üzerinden ödüllü programlarımızı olabildiğince çok izleyiciye ulaştırma yolunda atılan en son adımımız. Yıl sonuna kadar planlanmış harika bir program portföyümüz var; D-Smart, Digiturk, Teledünya’dan sonra şimdi de Tivibu abonelerinin severek izledikleri Discovery Networks kanallarından büyüleneceklerinden eminiz” dedi.

Discovery Channel’ın sonbahar programları heyecan dolu

Yeni programlar arasında eski bir İngiliz özel kuvvetler askeri ile Amerikalı bir araba tutkununun inanılmaz arazilerde hayatta kalmak ve güvenliğe ulaşmak için birlikte verdikleri mücadeleyi takip edeceğimiz ‘Zor Yollar’ programı yer alıyor. Discovery Channel’da ayrıca ‘İnanılmaz Sihirbaz Dynamo’ dizisinin yepyeni bölümleri ve tüm dünyada normal insanların çok ötesinde yeteneklere sahip inanılmaz bireylerin keşfedildiği bir macerayı belgeleyen ‘Süper Gösteri’ dizisi de buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.