DenizBank’ın İletişimi Turkcell’e EmanetDestek: Test Link
Mobil Dünya

Turkcell ve DenizBank, bankacılık ve iletişim alanlarının kesiştiği pek çok alanda hayata geçirdikleri iş birliklerini yeni bir aşamaya taşıyor. DenizBank’ın iletişim ihtiyaçlarını da üstlenen Turkcell, çalışanlar için 1.300 akıllı telefon ile yönetim ve direkt satış ekibi için 1.705 tablet sağlayacak.

Ülkenin dört bir yanında birebir iletişimde bulunduğu 480 bine yaklaşan şirket ve kurum arasında yer alan DenizBank ile işbirliğini daha da derinleştiren Turkcell, kurumun mobil iletişim ihtiyaçlarının ana tedarikçisi oldu.

DenizBank ses hatlarını Turkcell’e taşırken, 1.300 akıllı telefon, 1.705 tablet ve Turkcell data paketi de DenizBank çalışanlarının hizmetine sunuldu. Turkcell, DenizBank çalışanlarının kullanımına sunduğu 1.300 akıllı telefon ve 1.705 tabletle Türkiye’deki ilk büyük Windows 8 satışını gerçekleştirmiş oldu. DenizBank, toplu SMS trafiğinin tamamını da Turkcell’e yönlendirdi.

İki kurum geçtiğimiz günlerde ülkenin dört bir yanındaki tarımsal üreticilerin hayatını kolaylaştıracak bir işbirliğine imza attı. Bu kapsamda Turkcell’li tarımsal üreticiler, faturalarını DenizBank Üretici Kart ile hasada kadar faizsiz erteleme imkânına kavuştu.

Sektörlerinde yenilikçi ve öncü uygulamaları hayata geçirme konusunda kararlı iki kurum olan Turkcell ve DenizBank, KOBİ bankacılığı, dijital kuşak bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında da müşterilerine fayda sağlayacak ortaklıklar için çalışmalarını sürdürüyor.

Denizbank, müşterilerine özel hazırladığı ürün ve hizmetlerdeki fırsat bilgilerini Turkcell izinli veri tabanı ve diğer reklam ürünleri ile hedef kitlesine sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.