Deneyim Paylaşım Platformu Artısı EksisiDestek: Test Link
İnfografik, İnternet

Artısı Eksisi banner

Birbirinden farklı ve güzel projelerin olduğu internet ortamında gerçekten farklı ve özgün bir proje yaratabilmek zor olsa gerek. “Artısı Eksisi“, çoğalan sözlük sitelerinin yanında farklı bir site. İnceleyelim…

Artısı Eksisi ürünlerin, kuruluşların ve birçok şey ile ilgili artı ve eksi yönleri hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda siz de dilediğiniz şekilde bir ürün, kuruluş vb. hakkında artı ve eksi yönlerini paylaşabiliyorsunuz.

Artısı Eksisi

Artısı Eksisi’nin en güzel yanı, örneğin birşey satın almadan veya bir mekana gitmeden önce o eşya ya da mekan hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Eğer kullandığınız bir ürün hakkında artı ve eksi yönlerini belirtmek isterseniz de rahatlıkla yazabilmektesiniz.

Yazdığınız artı – eksi yönler / yorumlarınız belli bir yorum sayısına ulaşana onaya tabi tutuluyor. Belli bir yorum sayısına ulaştıktan sonra yazdıklarınız direk yayınlanıyor.

Sol tarafa baktığınızda günümüzdeki birçok sözlük sitesine benzetebilirsiniz. Normaldir, ancak başlıkların içine girdiğinizde Artısı Eksisi’nin farklı yapısını keşfediyorsunuz.

Daha önce yazılmış olan artı – eksi yönleri / yorumları hoşunuza gittiyse ya da katılıyorsanız değerlendirebiliyorsunuz.

Artisieksisi.com’un nasıl kullanılacağına dair hazırlanan infografiği aşağıda görebilirsiniz.

Artısı Eksisi kullanıcıların yorumlarını tarafsız olarak yayınlamaya devam ederse ve şirketlerin kendileri hakkında olumlu yorum girmelerini engellemeyi başarırsa çok daha iyi yerlere geleceği kesin.

Artısı Eksisi, İlker Saykaloğlu ve Özgür Şahal tarafından kuruldu.

Başarılar “Artısı Eksisi”!

Site: Artisieksisi.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.