Dijital Müzik Platformu Deezer, Türkiye’de Yayına BaşladıDestek: Test Link
İnternet

182 ülkede aylık 10 milyon aktif kullanıcıya ulaşarak, dünyanın dört bir yanında müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer,Türk kullanıcılarına yönelik hazırlanan içerik ve hızla genişleyen yerli kataloğu ile yayın hayatına başladı.

Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG) ve Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) ile geçtiğimiz günlerde ortak lisans sözleşmelerini karşılıklı olarak imzalayan Deezer Türkiye, bu imzaya paralel olarak 16 Eylül 2013 tarihinde yayına girdi.

Deezer-ekran-goruntusu-webeyn

Deezer, müzik severlere her tür cihaz üzerinden (akıllı cep telefonları, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, tabletler, ev-sinema sistemleri, otomobil müzik sistemleri, akıllı televizyonlar…) 25 milyondan fazla şarkıya hem internet üzerinden hem de “offline” özelliği sayesinde internet bağlantısına gerek kalmadan anında erişim sağlıyor.

Üyelik ve tarifeler

Deezer, kullanıcılarına “Discovery”, “Premium” ve “Premium +” kategorilerinde aylık üyelik karşılığında;
320 kb/s kalitede 25 milyon şarkıdan oluşan müzik arşivine erişim imkanı sunuyor.

Discovery Üyelik: Web üzerinden ilk 4 ay ücretsiz, ayda 60 saat ile sınırlı, reklamlı müzik dinleme paketi. Mobil’de ilk 15 gün ücretsiz.

Premium Üyelik: Web üzerinden 25 milyonun üzerinde şarkıya, reklamsız sınırsız erişim. Aylık 4.99 TL

Premium + Üyelik: Web üzerinden ve mobil olarak 25 milyonun üzerinde şarkıya reklamsız sınırsız erişim ve offline mod özelliği ile internet bağlantısı olmadan dinleme imkanı. Aylık 9.99 TL

İnternet sitesi: deezer.com
Facebook sayfası: facebook.com/deezer
Deezer Türkiye Twitter profili: twitter.com/DeezerTurkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.