Counter-Strike Online Türkiye’ye GeliyorDestek: Test Link
Oyun Dünyası

CSO_2

Efsane oyun Counter-Strike Online, Türkiye’de hizmete sunulacak. Dünyanın en ünlü oyunlarından Counter Strike’ın çevrimiçi versiyonu Counter-Strike Online, artık Türkiye’deki hayranları için de hazır.

Counter-Strike Online atasının karakteristik unsurlarını taşımanın yanı sıra, çeşitli karakter gelişimi özellikleri, silah kişiselleştirmeleri ve Zombi modlarını içeren yeni hikaye akışı gibi yepyeni özellikler içeriyor.

NEXON Avrupa Kapalı Beta sürecini 5 Mart tarihine kadar sürdürecek. Oyun tüm kullanıcılara açılmadan önce görmek istiyorsanız, beta anahtarlarını resmi Facebook ve Twitter sayfaları üzerinden edinebiliyorsunuz.

CSO_TURKIYE

Facebook’tan katılmak için CSO Türkiye hayran sayfasına (www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye) girip bir arkadaşınızı da etiketleyerek yorum yapabiliyor ve beta anahtarı isteğinizi belirten bir mesaj gönderebiliyorsunuz. Twitter için ise sadece CSO Türkiye hesabını (www.twitter.com/CSOTurkiye) takip edebilir ve mesaj ile gönderilecek beta anahtarını alabilirsiniz.

Oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi için cso.nexoneu.com adresine gözatabilirsiniz.

Fragman:

Yorumlar

  1. Bugün kapalı beta için beta key bulup denemiştim. Grafik açısından geliştirilmiş yeni bir oyun beklerken karşıma bildiğimiz CS 1.6 çıktı. Sadece odalar, silah setleri, oyun modları ve rütbeler eklenmiş.

    Hiç beğenmedim. Bir kere oynayıp çıktım.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.