Counter-Strike Online Beta Testi 9 Mayıs’ta BaşlıyorDestek: Test Link
Oyun Dünyası

CSO_2

NEXON Europe tarafından efsanevi FPS oyunu Counter-Strike Online’ın Açık Beta Test sürümünün lansmanı Türkiye’de 9 Mayıs’ta yapılacak.

Counter-Strike Online, Valve’ın dünya çapında ünlü olan ve vuruculuk oyunlarının öncüsü olarak tanınan video oyunu Counter-Strike’ın online versiyonu. Oyun dünya çapında öyle bir üne sahip oldu ki NEXON Korea ve Valve Corporation’ı 2007 yılında ücretsiz FPS oyunu olan Counter-Strike Online’ı birlikte geliştirmek üzere bir araya getirdi. Hızlı temposu ve adrenalin yüklü taktik oyun tarzıyla Counter-Strike Online Asya kıtasında kısa sürede online bir fenomene dönüştü.

Türkiye’de de kapılarını açma kararı alan NEXON Europe yeni bir ülkede daha Counter-Strike tutkunlarıyla tanışma kararı aldı.

Klasik Counter-Strike içeriğine ek olarak, Counter-Strike Online Türkiye’de daha fazla silah, harita ve karakter bulunacak. Bu da oyunculara daha fazla aksiyon ve eğlence sunacak. Oyunda şimdilik yalnızca Basic, Original, Deathmatch ve Team Deathmatch modları bulunuyor. FPS pazarının altını üstüne getiren dünyaca ünlü Zombi modunun da gelecekte güncellenmesi bekleniyor.

Dahası, Nexon Europe İnternet Bilgi Merkezi’nin (IDC) Türkiye’ye kurulduğunu ve aktif olduğunu duyurmaktan gurur duyar. Senelerdir süregelen yayımlama deneyimi ve gelişmiş teknik becerilerle, Nexon Europe Türkiye’ye özel sunucularını kurdu. Bu kurulumdaki asıl amaç Türkiye’de ki oyunculara en kaliteli hizmeti vermek ve olası ping ve lag problemini en aza indirmektir. Bu kurulum ile beraber, Nexon Europe Türkiye’de ki Counter-Strike hayranları ile buluşmaya bir adım daha yaklaştı.

Aksiyon özlemi çeken tüm nişancılar 9 Mayıs itibariyle Counter-Strike Online Açık Beta Test versiyonuna katılabilirler. Ayrıca bugün başlayacak olan İkinci Kapalı Beta Test hakkında da fikir edinebilirler.

Counter-Strike Online hakkında daha fazla bilgi için: http://cso.nexoneu.com/

Counter-Strike Facebook: https://www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.