Cookoo Watch Akıllı Saat Turkcell’deDestek: Test Link
Diğer, Mobil Dünya

Turkcell

Cookoo Watch akıllı saat, Turkcell‘de satışa sunuldu.

Cookoo Watch akıllı saati Bluetooth 4.0 destekleyen cihazlarda kullanabilirsiniz. Gelen çağrı bildirimi, cevapsız çağrı bildirimi, Facebook posta ve mesaj bildirimi, takvim hatırlatıcısı gibi özelliklerin yanı sıra, cihazınızı unuttuğunuzda sizi uyarıyor ve telefonunuzu şarj etmenizi hatırlatıyor.

Özelleştirilmiş COMMAND butonu sayesinde Facebook check-in, lokasyon bildirimi yapabilir, telefonunuzun kamera deklanşörü olarak kullanılabilirsiniz. Telefonunuzu kaybettiğinizde Bluetooth mesafesi içerisinde tek tuşla bulmanıza yardımcı olur.

Cookoo-Watch-webeyn

Özellikler

iPhone 5, iPhone 4S, iPad (4), ve iPad (3), iOS 6, iOS 5 ile uyumlu olan ve yalnızca Bluetooth 4.0 özelliği olan cihazlarda kullanılabilen bu saat, şarj gerektirmiyor.

Su geçirmez saatte bulunan diğer özellikler ise şu şekilde:

Müzik kontrolü (Oynat, Beklet , Atlat)
Hassas Japon mekanik parçalar ve çizilmeye dayanıklı mineral kristal cam.
1 yıla kadar (CONNECTED Display için) ve 3 yıla kadar (mekanik saat için) kullanılabilen 2 adet pil
AppStore’dan ücretsiz indirilebilen CooKoo uygulaması
Kuş yuvası özel patentli bir kutu
Cihazınız ile eşzamanlanmış saatinizin bağlantısı koptuğunda CONNECT tuşuna 6 saniye basarak tekrar bağlantı kurmaya çalışmayın. Ancak 2. kez, 6 saniye boyunca CONNECT tuşuna basıp, yeni bir cihaz ile saatinizi eşzamanlayabilirsiniz.

Cookoo Watch akıllı saat, Turkcell‘de 299 TL‘den satışa sunuldu. Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Turkcell Mağaza bağlantısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.