Cepfix İle Cep Telefonu Tamiri Çok KolayDestek: Test Link
Mobil Dünya

Cep telefonunuzun aniden sesi gitti, ekranı kırıldı veya pili şarj etmemeye mi başladı? Bu durumda iyi bir servis bulmanız şart demektir. Bozulan akıllı telefonunuzu tamir ettirecek pratik ve hızlı bir servis arıyorsanız, Cepfix tam size göre.

Akıllı telefon servisi olan Cepfix, birçok özelliğiyle diğer cep telefonu tamiri şirketlerinden ayrılıyor. Telefonu bozulan kişilerin buluşma noktası olan Cepfix, hayat kolaylaştırıcı çözümleriyle yardımımıza koşuyor.

Herhangi bir sebepten dolayı telefonunuz bozulduğunda, Cepfix’e girip telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini belirterek 3 adımda arıza durumuna göre tahmini fiyat alabilirsiniz. Ardından Cepfix, siparişi verdiğiniz gün içinde kapınıza kadar gelip telefonunuzu teslim alacak. Ayrıca bu sürede yedek telefon vererek sizi telefonsuz da bırakmıyor.

Cepfix’in sunduğu bir başka ayrıcalık ise 6 ay parça garantisi. Tamir esnasında telefonunuzun herhangi bir parçası değiştiğinde Cepfix, bu parça için 6 ay garanti veriyor.

Cepfix, telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor. Eğer cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Cepfix.com’a girip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonunuz bozulduğunda Cepfix’de işlemlerinizi kolay ve hızlıca yapabilmek için web sitesine üye olmanızda fayda var. Siteye üye olduğunuzda adres bilgileriniz sisteme kaydedildiği için bir sonraki siparişinizde işlemlerinizi daha hızlı yapabiliyorsunuz. Ayrıca yapacağınız tüm siparişler seçmiş olduğunuz hesaba işleneceğinden geçmişe yönelik siparişlerinizde inceleme fırsatınız da oluyor.


Cepfix uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası servis bedeline onay vermeniz durumunda, cihazınız en kısa zamanda yenilenmiş bir halde evinize teslim ediliyor. Telefonunuzun onarım sürecini takip etmek isterseniz, size verilen hizmet numarasını siteye girmeniz yeterli. Ayrıca merak ettiğiniz tüm detaylar için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabilirsiniz.

Cep telefonu tamir servisi arıyorsanız bozulan telefonlarınızın kısa sürede kullanılır hale gelmesi için akıllı cihazınızı Cepfix.com’a emanet edin. Cep telefonu ekran tamiri ve benzeri birçok hizmet veren Cepfix ile evinizden çıkmadan, yorulmadan telefonunuzu tamir ettirmenin keyfine varın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.